Колона – Cайт громадської журналістики

Скільки кешу у вересні заробили голови ОДА Західної України?

В Україні наближаються місцеві вибори, змінюються карантинні зони, і в Карпатах падає перший сніг, але журналісти сайту Колона продовжують слідкувати за тим скільки кешу заробляють голови ОДА Західної України. Сьогодні дізнаємося скільки грошей вони заробили у вересні 2020 року.

За інформацією сайту Слово і Діло голова Чернівецької ОДА став третім у рейтингу отриманих зарплат у жовтні серед голів ОДА по Україні. У минулому місяці Сергій Осадчук отримав кеш у вигляді зарплати у сумі 62 тисячі 652 гривні. Поступившись у рейтингу колегам з Луганської і Житомирської області. Про те серед голів ОДА Західної України Осадчук мав найвищу зарплату за минулий місяць.

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш за вересень 2020 року отримав заробітну плату у розмірі 62 445 гривень.

Очільники Волинської та Івано-Франківської ОДА у минулому місяці отримали однакову заробітну плату у розмірі 57 929 гривень кожен. Вони обоє закрили трійку голів найвищих заробітних плат серед голів ОДА Західної України.

Олексій Петров – голова Закарпатської ОДА отримав зарплату у розмірі 57 707 гривень. А голова Рівненської ОДА – Віталій Коваль у вересні заробив 47 472 гривні.

Найменшу заробітну плату серед голів ОДА Західної України у минулому місяці отримав очільник Львівської ОДА – Максим Козицький. Його зарплата становила 47 505 гривень.

Більш детально про зарплати усіх голів обласних державних адміністрацій України дивіться у інфографіці Слово і Діло, яка представлена на головному зображені до цієї статті.

Exit mobile version