Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Тернопільські мажоритарники
  Головне зображення сайту Слово і Діло

  Західна Україна

  Що Тернопільські мажоритарники обіцяли медикам?

  Що Тернопільські мажоритарники обіцяли медикам та як вони дотримуються своїх обіцянок проаналізувало Слово і Діло.

  На Тернопільщині п’ятеро депутатів-мажоритарників, з них троє давали обіцянки, які стосувалися теми медицини.

  Найбільше з усіх наобіцяв Олег Барна. На його рахунку три обіцянки, які стосуються сфери медицини, у його двох інших колег лише по одній такій обіцянці. Передвиборчою обіцянкою Барни у 2014 році було сприяти розвитку й модернізації охорони здоров’я. З цією обіцянкою Барна впорався, та зокрема, у 2015 році за його поданням з держбюджету було виділено майже 20 мільйонів гривень згідно програми регіонального розвитку. Також депутати від Тернопільської області з фракції “Блоку Петра Порошенка”, надали по 4 мільйони гривень на будівництво перинатального центру. Ще 16 мільйонів було виділено на будівництво об’єктів у 3-х районах області.

  Олег Барна також обіцяв допомогти з ремонтом амбулаторії у селі Устя і ремонтом даху амбулаторії у селі Джурин. Про те ці обіцянки не входять до компетенції Барни, як народного депутата.

  Тарас Пастух та Михайло Головко свої обіцянки, що стосуються медицини також давали у рамках передвиборчої програми 2014 року. Пастух обіцяв, що буде намагатися запровадити програму здорового способу життя та здоров’я нації. Однак, до моменту публікації Пастух не зареєстрував жодної законодавчої ініціативи. Михайло Головко обіцяв запровадити обов’язкове державне соціальне медичне страхування.

  Тернопільські мажоритарники

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх