Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Що голови ОДА Західної України обіцяли у квітні?
  Колаж сайту Колона

  Західна Україна

  Що голови ОДА Західної України обіцяли у квітні?

  Троє голів ОДА Західної України давали по одній обіцянці у квітні, нічого не обіцяли нічого голова Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької ОДА. Нещодавно призначений голова Волинської ОДА обіцяв найбільше.

  Голови ОДА зазвичай не дуже активні у своїх обіцянках, та зазвичай поступаються кількістю обіцянок мерам обласних центрів.

  Найбільше наобіцяв у квітні нещодавно призначений на посаду голови Волинської ОДА Олександр Савченко. У квітні він дав три обіцянки. Перша з них стосувалася гарантування контролю за виконанням робіт які проводилися по тендеру. Однією з обіцянок Савченка було розпочати будівництво школи в Ківерцівському районі у селі Грем’яче, за його словами будівництво повинне розпочатися у цьому році. Савченко також обіцяв перевірити роботу начальника управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Дмитра Новохатського, через звернення до прокуратури щодо його діяльності пов’язаної з орендою ставків.

  Очільник Тернопільщини Степан Барна дав обіцянку, що у 2018 році в області відкриється, як мінімум ще 10 ЦНАПів. У квітні в області функціонувало 24 ЦНАПи, 4 з них в ОТГ.

  Обіцянкою голови Рівненської ОДА  Олексія Муляренка було відрити 3 туристичні офіси. За інформацією сайту Рівненської ОДА на даний момент в області діє уже п’ять туристичних офісів у Корці, Острозі, Сарнах, Володимирці та в Дубенському районі.

  Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пообіцяв не скорочувати штат швидкої медичної допомоги в області, а навпаки збільшити їхню кількість.

  Жодних обіцянок у квітні не давали очільники Чернівецької, Львівської та Івано-Франківської ОДА.

  Усі дані про кількість обіцянок та їх зміст з сайту Слово і Діло.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх