Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Щедрість – чим вона корисна та як навчитися бути щедрим?

Головне зображення ілюстративне

Поради

Щедрість – чим вона корисна та як навчитися бути щедрим?

Щедрість – це дуже корисна властивість особистості, яке допоможе нам будувати відносини з людьми і підвищувати свою самооцінку. Також до цього додається такий напівмістичний закон, що добро повертається в тій чи іншій формі. Крім того, є ще й психологічний аспект, коли ви робите добро іншим людям, то більше цінуєте те хороше, що вони роблять вам. Загалом, щедрість має величезну перевагу в житті. Завдяки йому можна навіть стати більш багатим. Загалом, про те, наскільки корисна щедрість, можна говорить годинами. Ми ж поговоримо не тільки про це, а й про те, як стати більш щедрою людиною.

Чим корисна щедрість

У щедрості є три основних переваги. Висловлюються вони в тому, в яких сферах вони проявляються. Щедрість найсильніше показує свої переваги в сфері відносин між людьми, кількості зароблених грошей і власній самооцінці. Давайте більш детально розберемо, як щедрість впливає на кожну з цих сфер.Сфера відносин поліпшується за рахунок того, що ви робите людям добро. Ніщо так не радує друзів, як хороші справи, які людина робить по відношенню до них.
На фінансове благополуччя також впливає позитивно щедрість. Тут настає такий фактор, як добро. Нам розповідали в школі про кругообіг добра в природі. Дійсно, багато людей вже переконалися в дієвості цього закону на практиці.
На самооцінку щедрість впливає позитивно тому, що людина розуміє, що вона може надати іншим свою допомогу і що вони потребують її.
При цьому важливо чинити добро людям так, щоб вони не підсаджувалися на нього. Не варто цього робити постійно. Адже в такому випадку ви купуєте нахлібника. І тут не ті люди винні, а природний механізм звикання необхідно лаяти за це.
Як стати більш щедрим?
Щоб стати більш щедрим, потрібно починати з малого. Можна надати невелику допомогу: докинути людині якусь дрібницю чи купити йому маленьке тістечко. Для інших людей важливий сам факт уваги до них, а не ту кількість грошей, які ви на них витратили. Та й для вас така допомога не буде тягарем. Важливо виробити звичку допомагати. Причому, це робити бажано не тільки коли інші люди попросять це зробити, а самостійно пропонувати допомогу. Так ви фіксуєте свою здатність це зробити, і ваша самооцінка буде зростати. Мораль така – не обов’язково купувати іншим людям айфони, щоб бути щедрим. Важливі просто маленькі знаки уваги.

Джерело: your-happy-life.com

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх