Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

СБУ Прикарпаття викрила 2,3 млн збитків від чорних лісників

Новини

СБУ Прикарпаття викрила 2,3 млн збитків від чорних лісників

Службовці СБУ Прикарпаття спільно з Держекоінспекцією викрили схему незаконної вирубки дерев. Збитки – 2,3 мільйона гривень.

СБУ Прикарпаття виявила на території Поляницького державного лісництва виявили територію, де тривалий час проводилися незаконна вирубка лісу. Знахідці посприяли місцеві екологи та громадські активісти.

СБУ Прикарпаття викрила незаконну вирубку дерев

На вказаній території згідно з документами повинна було проводитись санітарна вирубка – прорідження лісових насаджень. Але перевірка вказаної території показала, що обсяги вирубки значно вищі, ніж дозволено згідно норм. Прес-служба СБУ повідомляє, що перевищено норму приблизно у 2 рази.

За інформацією відомства, зрубано було близько однієї тисячі дерев, в тому числі смерека та бук. Сслужба безпеки наразі перевіряє причетність працівників лісового господарства до вирубки. Експерти наразі вказують, що збитків державі завдано майже на два з половиною мільйони гривень. СБУ повідомляє, що перевірку усіх обставин доручать прокуратурі Івано-Франківщини. До розслідування також буде залучено співробітників Національної поліції в Прикарпатті.

Варто нагадати, що місцеві фахівці-екологи вказують на можливість екологічної катастрофи на Прикарпатті, якщо нелегальну вирубку лісів не припинити.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top