Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Коментують

  Розмова про секс, вчимося бути тактовними з партнером

  Сьогодні ми з вами будемо вчитися розмовляти про секс, і вирішувати дане питання спільно з партнером.

  про секс

  Джерело: altarta.com

  Секс – це важлива частина сучасних відносин, про яку, деякі люди, намагаються не говорити вголос. Вважається, що це аморально, розпусна і так далі. Хоча якщо поглянути із зворотного боку, то багато людей обговорюють сексуальні проблеми на форумах, з друзями, з якимись сторонніми людьми. А от безпосередньо розмову про секс з партнером, це проблема, на наш погляд, заважають страхи, комплекси і виховання. Щоб ні кого не образити, багатьом дійсно простіше прикидатися і говорити як добре, ніж відверто розповісти про свої фантазії, бажаннях і проблемах.

  Розмова про секс

  Нам здається, що варто відзначити, в даний час рідко хто може похвалитися гармонійними сексуальними стосунками. Тому відверту розмову про секс з партнером ніколи не буде зайвим. Особливо він необхідний, якщо ви відчуваєте дискомфорт або не одержуєте задоволення в ліжку, причому постійно, а також, якщо вам хочеться чогось нового, незвичайного.

  Природно, можна терпіти такий стан речей, але це веде до накопичення внутрішніх образ, і в підсумку, як показує життя, руйнує стосунки, але нам дуже важливо зберегти сім’ю. До того ж скутість в бажаннях призводить до появи ще більших комплексів.

  Однак, враховуючи питання, про те, що ми не навчені говорити на тему сексу, починати, звичайно, такі розмови слід акуратно і обережно: зайві сварки і образи нікому не потрібні.

  Як завести розмову про секс

  По-перше, потрібно вибрати відповідний час. Вечері або походи по магазинах – це не місце для обговорення сексуальних проблем. Втім, і саму близькість не можна назвати доречною для проведення подібних «дипломатичних переговорів». Найкращий момент – це відразу після сексу, коли обидва розслаблені і тема, так би мовити, ще свіжа.

  Варто запам’ятати головне правило розмов про секс: ніякої критики, все-таки ви дорослі люди і досить різні: що подобається одному, для іншого може здатися неприйнятним. Треба усвідомлювати, тема делікатна. Почати розмову можна з вподобаних моментів, тобто, з похвали, сказати як ви любите партнера, а потім потроху переходити до озвучення своїх побажань. Наприклад, ви говорите: «Мені сподобалося те-то і те-то, може, наступного разу спробуємо так-то і так-то?». Головне, щоб зав’язався діалог, так як монологи в таких випадках марні.

  Ще один важливий момент, у подібних розмовах не треба робити акцент на негативних сторонах, варто промовчати про якихось не вподобаних моментах, і ще раз сказати про те, що по-справжньому доставило задоволення.

  Інший варіант: станьте сміливіше, барвисто і в найдрібніших подробицях розповісти перед сексом про свої бажання в подробицях. Але цьому може перешкодити одна проблема: багато хто просто не володіють термінологією, замінюючи нецензурними словами якісь частини тіла, органи або позиції. Але і в таких ситуаціях можна знайти вихід: придумайте позначення, назви, разом з партнером. Це заняття може виявитися захоплюючим і збудливим одночасно.

  Хороший хід в розкріпачення може зіграти перегляд еротичних фільмів удвох і їх подальше обговорення. Потім можна влаштувати, знову ж, спільне вивчення спеціальної літератури, пов’язаної з питаннями сексу.

  Ще як варіант, можна влаштувати розмову про секс в ігровій формі, скажімо, зігравши у фанти. Обидва партнери описують на папері свої фантазії, витягають по черзі і виконують, один з кращих методів.

  Варіанти розвитку подій після розмови про секс

  Починаючи подібні дискусії, необхідно знати, що звички, які прищеплювалися роками, за один день, і навіть за один місяць не зникнуть. Самі відносини, загалом, і їх психологічна сексуальна сторона, зокрема, вимагають наполегливої ​​і терплячої роботи. Можливо, ваш партнер не налаштований на обговорення подібних тем, і при спробах їх почати замкнеться, образившись.

  Та ж, майте на увазі інший варіант: партнер мовчки вислухає, з усім погодиться, але нічого не стане міняти. Не варто вирішувати зопалу, пускаючи все на самоплив, або шукати пригод на стороні. Краще набратися терпіння, оскільки не всі люди приймають нововведення у своєму житті з радісним збудженням. Можливо, вашому партнерові потрібен час для усвідомлення змін. Але у такого повороту подій можуть бути й інші причини: якщо партнер байдужий до ваших бажань, то варто подумати про продовження таких відносин.

  В ув’язненні

  Запам’ятайте дорогі читачі: секс повинен приносити задоволення обом партнерам, інакше навіщо взагалі тоді потрібна сексуальне життя? Для себе достатньо буде і самозадоволення. У таких питаннях і розмовах про секс, краще відкинути сором’язливість і згадати про здоровий егоїзм. Тоді й самі відносини вийдуть на новий рівень, і зблизять партнерів один з одним.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   09.01.2024
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх