Рівняни визначають місцезнаходження Палацу Любомирських

Рівняни в мережі почали обговорювати місцезнаходження Палацу Любомирських. Користувачі Facebook вважають, що міська влада шукатиме не там.

Про місцезнаходження палацу Любомирських почали говорити в мережі нещодавно – це пов’язано із планами місцевої влади відновити палац. Через це рівняни самостійно намагаються знайти місце розташування палацу.

Читайте також: Палац князів Любомирських відновлять у Рівному

Вчора, в суботу 2 квітня, один з користувачів Facebook Володимир Стратонов розмістив у соціальній мережі 2 дописи, до яких прикріпив фотографії із зображеннями палацу.

Рівняни в мережі почали обговорювати місцезнаходження Палацу Любомирських

Палац Любомирських на фото – вгорі зліва

“…а от вам, археологи, і справжнє місце розташування палацу Князів Любомирських” – додав користувач до однієї зі своїх світлин.

Дописи зі світлинами почали обговорювати інші користувачі Facebook. За словами деяких із них, справжнє місцезнаходження залишків палацу знаходиться далеко не там, де їх шукатимуть – попередньо визначили, що шукати слід поблизу стадіону Авангард.

Наразі міські очільники спільно з істориками та архітекторами місце розкопок уточнюють. Відновленням палацу князів Любомирських міська влада почне займатися після того, як залишки будівлі таки віднайдуть.

Відомо, що споруду спалили та зруйнували в післявоєнні часи за ініціативи комуністичної влади, а місце, де він знаходиться, приховали, аби рівняни про нього просто забули, як пережиток минулого.