Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівняни визначають місцезнаходження Палацу Любомирських

Рівняни визначають місцезнаходження Палацу Любомирських

Історія

Рівняни визначають місцезнаходження Палацу Любомирських

Рівняни в мережі почали обговорювати місцезнаходження Палацу Любомирських. Користувачі Facebook вважають, що міська влада шукатиме не там.

Про місцезнаходження палацу Любомирських почали говорити в мережі нещодавно – це пов’язано із планами місцевої влади відновити палац. Через це рівняни самостійно намагаються знайти місце розташування палацу.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Читайте також: Палац князів Любомирських відновлять у Рівному[/infobox]

Вчора, в суботу 2 квітня, один з користувачів Facebook Володимир Стратонов розмістив у соціальній мережі 2 дописи, до яких прикріпив фотографії із зображеннями палацу.

Рівняни в мережі почали обговорювати місцезнаходження Палацу Любомирських

Палац Любомирських на фото – вгорі зліва


[quote style=’1′ cite=”]“…а от вам, археологи, і справжнє місце розташування палацу Князів Любомирських” – додав користувач до однієї зі своїх світлин.[/quote]

Дописи зі світлинами почали обговорювати інші користувачі Facebook. За словами деяких із них, справжнє місцезнаходження залишків палацу знаходиться далеко не там, де їх шукатимуть – попередньо визначили, що шукати слід поблизу стадіону Авангард.

Наразі міські очільники спільно з істориками та архітекторами місце розкопок уточнюють. Відновленням палацу князів Любомирських міська влада почне займатися після того, як залишки будівлі таки віднайдуть.

Відомо, що споруду спалили та зруйнували в післявоєнні часи за ініціативи комуністичної влади, а місце, де він знаходиться, приховали, аби рівняни про нього просто забули, як пережиток минулого.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх