Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Рівненський аквапарк збудують на озері Басів Кут

  Політика

  Рівненський аквапарк збудують на озері Басів Кут

  Аквапарк збудують на озері Басів Кут у Рівному, якщо це рішення підтримають на громадських слуханнях. Мешканці міста визначать долю атракціонів, які збираються збудувати біля їхніх домівок.

  Аквапарк збудують на озері Басів Кут лише у тому випадку, якщо мешканці відповідного житлового району підтримають забудову. Наразі уже є кілька підприємств, які готові втілити в життя ідею водного атракціону.

  Рівненські видання уже писали кілька разів про популярну серед рівнян ідею власного аквапарку, який би став туристичним осередком та популярною рекреаційною зоною. Проте до справи руки не доходили ні у місцевих підприємств, ні в очільників міста.

  Були також намагання деяких підприємців самовільно збудувати кілька атракціонів на Басовому Куті, проте об’єкти залишилися переважно недобудованим. Винахідливих забудовників оперативно зупиняли.

  Наразі за дорученням міського голови Володимира Хомка двоє місцевих депутатів організували слухання серед мешканців однойменного району. Олександр Нестерук та Анатолій Чугуєвець (другий на місцевих виборах був закріплений за цим же округом) сьогодні визначать спільну позицію громади Басового Кута, після чого передадуть результати на розгляд міських обранців.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх