Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  (Головне фото Волинь 24)

  Західна Україна

  Рівненський суддя прокоментував появу важкої техніки біля «Яровиця»

  Вадим Торчинюк, бенефіцарний власник підприємства «Офісно-торговий центр» розповів, чому біля житлового комплексу «Яровиця» з’явилась важка техніка. Підприємець заспокоїв громадян словами про те, що на даній території не планується будівництво.

  Жителі міста були стурбовані появою нової важкої техніки на цій території. Представники міської ради, на позови громадян відповіли, що мають інформацію стосовно будівництва на цій земельній ділянці. Також міськрада повідомила, що у ДАБІ не реєструвалися ніякі декларації щодо початку будівничого процесу.

  Дана територія має площу 0,1952 гектари та належить луцькому підприємству «Офісно-торговий центр». Торчинюк заявив, що важка техніка була використана лише для прибирання сміття, яке накопичилося на території за дуже тривалий час.

  Суддя прокоментував, що внаслідок того, що поблизу проводилося будівництво, на ділянці накопичилася велика кількість сміття, яке без спеціальної техніки прибрати було би дуже важко. З цією метою і була найнята важка техніка.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх