Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Головний прокурор Рівненщини їздить на “Жигулі” (Декларація)

Головний прокурор Рівненщини

Інфографіка

Головний прокурор Рівненщини їздить на “Жигулі” (Декларація)

Новоспечений прокурор Рівненської області – Олег Соболь , на попередньому місці роботи отримував не погану заробітна плату, та попри все продовжує їздити на “жигулі” 77 року випуску.

Джерело: Сайт громадської журналістики

Олег Соболь у своїй декларації за 2015 рік вказав дохід у розмірі 341 тисяча 710 гривень, з цієї суми 322 768 гривень було отримано як зарплата, інша ж частина, а це 18 942 грн. становили інші види доходів.

У розділі про транспортні засоби у прокурора вказаний старенький автомобіль ВАЗ 2106, 1977 року випуску.

Серед нерухомості Олег Соболь задекларував житловий будинок, квартиру та земельну ділянку площа котрої 650 квадратних метрів.

Сукупний дохід членів сім’ї декларанта (дружини, доньки та двох синів) у минулому році становив 34 тис. 412 гривень, та складався з зарплати – 12 640 грн., та інших видів доходів – 19 тисяч 772 гривні. У власності сім’ї прокурора знаходиться автомобіль Ауді А6, та квартира.

Головний прокурор Рівненщини

Біографія

Олег Соболь закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка. Свою прокурорську діяльність розпочав у 1994 році з посади  працював на  посадах – у прокуратурі Франківського району м. Львова, також вдалося попрацювати у місті Дрогобич Львівської області, та у місті Львів.

15 липня 2016 року призначено на посаду прокурора Рівненської області.

 

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
1 Comment

1 Comment

  1. Віталій Примак

    13.09.2016 at 10:04

    Говорять люди, що керівник прокуратури реально приїздить на жигулі на роботу і ставить його перед входом. Щоб всі бачили.

    Технологічно правильно, але дуже якось награно…

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top