Колона – Cайт громадської журналістики

Рівненський DozoR: громадський транспорт онлайн

DozoR, Автоімідж, Андрій Умінський

Нещодавно з’явився відкритий ресурс для GPS-відслідковування руху громадського транспорту в Рівному. Його назва – DozoR.

DozoR – це звичайний сайт, який зможе наразі показувати маршрути та зупинки деяких маршрутних таксі та місце їх перебування у Рівному.

Наразі ресурс не виконує всіх основних покладених на нього функцій. Компанія розробник Автоімідж створила його на окремому піддомені свого головного сайту на зразок Житомирського.

Очевидно, що компанія має амбіції створити цілу мережу подібних сайтів у різних містах України. Проте карти інших міст на ресурсі знайти не вдалося.

Зареєстрована компанія в місті Житомир по вулиці Маршала Жукова. Її засновник та комерційний директор – Умінський Андрій Володимирович, який входить до складу Житомирського міськвиконкому і є офіційним автором системи DozoR. Як повідомляло раніше видання Галицький кореспондент, саме його компанія виграла нещодавно тендер на облаштування маршруток в Івано-Франківську GPS-трекерами.

Очікується, що подібна система моніторингу буде згодом встановлена на тролейбусах та на решті маршрутних таксі Рівного, також планується встановлення розумної зупинки.

Фото: zhitomir.info

Exit mobile version