Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненська обласна рада турбується про закон, а не про солдатів!

Реклама

Новини

Рівненська обласна рада турбується про закон, а не про солдатів!

Вчора, 4 червні, Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків підняла питання про виділення коштів для рівненських військовослужбовців, що проходять строкову службу на сході країни.

Дане питання додане до переліку денного з ініціативи члена комісії Василя Кльопа.

На сьогодні важливим є питання забезпечення рівненських солдатів, що проходять службу на Сході країни, найнеобхіднішим. Не потрібно зараз сперечатися про ремонт доріг, а потрібно виділити із обласного бюджету понад 2 млн. грн для закупівлі бронежилетів та ін. засобів захисту. Особисто я, із власної кишені перерахував на закупівлю обмундирування 34 тис. грн. – висловив свою думку пан Василь.

На що в. о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк зауважила, що Рівненська облрада не може це реалізувати не порушивши закон, зважаючи на порядок надання субвенцій із держ. бюджету. При цьому варто зазначити, що із обл. бюджету, на сьогодні,  не розподіленими коштами залишається близько 25 млн. грн. Проте військовослужбовцям можна допомогти благодійними внесками. Для цього відкрито рахунок, на який можна перерахувати кошти.

В підсумку, вирішення цього питання було відкладено до сесії обл. ради, яка відбудеться 13 червня.

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top