Колона – Cайт громадської журналістики

Рідні рівненських загиблих просять вберегти інсталяцію Небесної сотні від авто (Фото)

Рідні рівненських загиблих просять вберегти інсталяцію Небесної сотні від авто (Фото)

Як попередньо повідомляли на сайті Колона, сьогодні відбулась прес-конференція на тему: Розслідування справ щодо вбивств на Майдані, відношення влади та суспільства до Героїв Небесної сотні та їх сімей.

[quote style=’1′ cite=”] Читайте також: Справу про вбивства на Майдані передадуть до міжнародного суду: дружина рівненського загиблого (Фото)[/quote]

На заході дружина Героя Небесної Сотні Вікторія Опанасюк, висловила прохання захистити інсталяцію Небесної сотні в Рівному від автомобілів.  Вікторія нарікала на те, що біля самої інсталяції постійно стоять автівки  та таксі.

У соціальній мережі з’явилося повідомлення, в якому просять владу вирішити цю проблему. Зокрема у дописі позначили секретаря рівненської міської ради.

Кореспонденти нашого сайту, спробували розібратися, як можливо вирішити це питання. Ми звернулись до громадського активіста, який має досвід цій сфері, – Сергія Ковальчука.
На заході пропонувалось поставити бетоні “трикутники”. Як ми з’ясували, то цей варіант є небезпечним і застарілим.

[quote style=’1′ cite=”]- Вони займають площу тротуару, звужують його, ховаються в натовпі і під снігом, тому за них можна перечипитися і впасти на них. Також, їх з часом зсовують, і вони просто неестетичні, – прокоментував цей варіант Сергій Ковальчук.[/quote]

Експерт підкреслив те, що на Координаційній раді з безпеки дорожнього руху в Рівному було питання по цих “трикутниках”, і вирішили всі ці “пірамідки” і “півсфери”, які в більшості самовільно встановленні, замінити на стовпці. Перший такий приклад біля пам’ятника Петлюри, там вже зараз встановлені стовпці.
На фото варіант вирішення проблеми. (Експерт)
Маємо надію, що родичі загиблих будуть почути місцевою владою міста Рівного.
Exit mobile version