Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Путін прибув в окупований Крим

Путін прибув в окупований Крим

Новини

Путін прибув в окупований Крим

Путін прибув в окупований Крим. Це перший візит Володимира Путіна до Криму після його входження до складу Росії.

Глава держави , як очікується , візьме участь у святкових заходах у Севастополі на честь Дня Перемоги.

Президент РФ Володимир Путін прибув сьогодні в Крим , де , як очікується , візьме участь у святкових заходах у Севастополі з нагоди 69 – ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 70 -річчя визволення міста від німецько -фашистських загарбників.Путін прибув в окупований Крим
Путін прибув в окупований Крим. Перший візит глави держави до Криму і Севастополя , які увійшли до складу Росії в березні за підсумками референдуму , офіційно не анонсувався . Однак інформація про плани російської влади провести в Криму парад викликала негативну реакцію в ряді країн Заходу , що не визнали референдум і критикують політику Москви щодо України.

Так , федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель висловила жаль у зв’язку з планами Росії провести парад в Криму в умовах , коли на Україні зберігається напружена ситуація. У Кремлі в свою чергу назвали жаль Меркель невиправданими.

Літак президента прибув на аеродром” Бельбек ” , звідки глава держави попрямує до Севастополя , де візьме участь у святкових заходах з нагоди Дня Перемоги ” , – повідомив  прес -секретар президента Дмитро Пєсков.

Урочисті заходи в Севастополі містять військовий парад , парад кораблів Чорноморського флоту і демонстраційний проліт 70 літаків Військово- повітряних сил , а також відкриття пам’ятника російському адміралу Дмитру Сенявіна ( 1763-1831 роки ) – видатному флотоводцеві , проявившему себе в боях в Чорному та Середземному морях.
Очікується , що Путін виступить на параді з вітальною промовою , а потім покладе разом з ветеранами вінки до пам’ятника захисникам Севастополя 1941-42 років на площі Нахімова.  Після цього глава держави відвідає собор Святого Рівноапостольного князя Володимира в Севастополі , а ввечері – святковий концерт.

Джерело:  РІА

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх