Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Професійний тролінг від міського голови Рівного

Новини

Професійний тролінг від міського голови Рівного

Міський голова Рівного Володимир Хомко , професійно тролить рівнянь , а саме мешканців гуротожитку по вул. Відінська 10 .

На позачерговій сесії обласної ради було прийнято рішення про обмін  скандального гуртожитку на приміщення яке надає місто власнику. Та все ж міський голова Володимир Хомко вирішив , що рішення обласної сесії є незаконним .

“Кірилов  молодий гарячий , вирішив про піаритись прийнявши таке рішення , бо це є підсудна справа і якщо він хоче сісти в тюрму то хай підписує це рішення” сказав Володимир Хомко для мешканців гуртожитку після сесії міської ради . 

“Хомко тупоче ногами аби тільки не взяти нас в місто , він думає , що ми прийдемо до нього просити ремонтувати дах будинку чи підїзд , то все не так він просто боїться , що хтось дізнається про його махінації з гуртожитком , наше терпіння ввірвалось ми вважаємо , що йому просто заплатили за гуртожиток , от він і тормозить його передачу в місто та приватизацію” – говорить одна з мешканок гуртожитку.

Нагадуємо – історія мешканців перейшла в активну фазу тривоги  ще в 2005 році коли гуртожиток було продано , як не жиле приміщення, хоча на той момент в будинку проживало близько двохсот сімей .  Мешканці оббивали пороги провладних кабінетів , та результату добитись не вдалось  . Час від часу приходили людям повістки про виселення , без надання місця проживання ( більшості цих людей просоте нема куди йти ). 

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх