Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Скільки людей на території Західної України обрали сімейного лікаря? медицина
  Головне зображення ілюстративне

  Життя

  Проблема маленького росту, або як перестати себе накручувати?

  Одні бачать проблему в не в тому кольорі очей або волосся. Правда такий недолік не заважає нам жити і насолоджуватися життям в повній мірі. (Завжди можна вставити кольорові лінзи або перефарбувати волосся). Але такого не можна сказати про людей, які зіткнулися з проблемою маленького росту.

  Проблема маленького росту

  Джерело: cdn.fishki.net

  Відсутні сантиметри можуть перетворити життя на справжній кошмар. Саме маленький зріст стає причиною численних комплексів від яких дуже важко позбутися.

  Дівчата починають вважати себе некрасивими, хлопці і зовсім втрачають впевненість у собі. Як же впоратися з проблемою маленького росту і перетворити недолік в гідність? Прочитайте цей матеріал, який допоможе розібратися з виниклою проблемою.

  Правильно підібране взуття – запорука успіху

  Найпростіший і найдієвіший спосіб вирішення проблеми маленького росту – це правильно підібране взуття. Завдяки століттю комп’ютерних технологій, та й просто через розквіт торгівлі сьогодні існує повно магазинів, де можна вибрати модель витончених туфельок на прихованому каблучку. Він допоможе виглядати вище, але висота взуття буде прихована від сторонніх очей, цього просто ніхто не помітить.

  [infobox style=’regular’ static=’1′]Як потрібно реагувати на образи[/infobox]

  До слова, є і чоловічі моделі взуття на підборах. Такі туфлі в основному продаються в інтернет магазинах, щоб не бентежити чоловіків при виборі товару.

  Спробуйте замовити пробну пару черевиків. Зазвичай, їх можна після отримання приміряти і, якщо вони не підходять, то обміняти на аналогічний товар. Також фірми, які себе поважають (а ми ж замовляємо тільки на перевірених сайтах) завжди повертають гроші назад.

  Низькорослість видно ще за шкільною партою

  Дуже часто люди з нормальним ростом думають, що вони невисокі. Звичайно, не всім головою люстри в будинку чіпляти, але, у вас же немає діагнозу! А це означає, що ви не карлик і вам в принципі переживати вам не через що.

  Зазвичай низькорослість визначається ще в шкільному віці і цю хворобу лікують спеціальними гормонами росту. Якщо ж вас не водили до лікаря, то не варто особливо турбуватися, у вас все нормально. Звичайно, ви можете і самостійно сходити до лікаря, проконсультуватися у фахівця, але це марна трата часу.

  Джерело: vasi.net
  Еталони краси та росту, в тому числі, постійно змінювалися. Так, в недалекому нам Радянському Союзі ідеальним вважався нижчий в порівнянні з сучасним ріст – 168 см у чоловіків.

  А у жінок і того менше – 157 см. Тепер ми підросли в середньому на 5 см. Але гени нікуди не діти, і мода може абсолютно розходитися з біологічними особливостями організму людини. Тому не варто заздрити моделям, досить просто включити здоровий глузд.

  Пам’ятайте, що ще за часів сидіння за шкільною партою проявляється низькорослість. І якщо протягом періоду навчання ви не стикалися з такою проблемою, хоч і проходили щорічні (мінімум) комісії, що складаються з висококласних лікарів, то подорослішавши, ви не можете раптом стати “низьким”. Це просте потрапляння під стереотип громадської (не завжди вірної) думки.

  Зруйнуйте психологічно негативну установку

  Саме кращі лікування від комплексу маленького росту – це позитивне самонавіювання. Перестаньте вважати себе маленьким і ні на що не здатним. Не варто переживати через відсутніх сантиметрів. Зосередьтеся краще на інших своїх достоїнствах.

  Потрібно прийняти те, що ми не в силах змінити. Адже скільки великих акторів і актрис були маленькими. Згадайте Голлівудського коротуна-веселуна Денні Де Віто або актора Тома Круза. Дівчата теж блищать – співачка Шакіра, сестри Олсен, актриса Аліса Мілано і інші.

  Не починайте шукати якусь причину всіх своїх невдач в маленькому рості. Це не правильно. Ніхто не оцінює вас з сантиметровою стрічкою в руках і не так важливо, який у вас ріст. Краще зосередьтеся на інших якостях, які допоможуть вам досягти успіху.

  Запишись на курси підвищення кваліфікації, працюйте над особистими якостями. Проробивши таку роботу, ви й не помітите настільки якісніше і краще стане ваше життя. Ви відкриєте для себе нові горизонти, можливо навіть зможете організувати власний бізнес.

  Адже ніщо не стимулює краще, ніж бажання довести всьому світові, що всі навколишні вас люди помилялися і ваш маленький зріст ніяк не може бути перешкодою на шляху до досягнення обраної мети. Повірте, якщо ви станете з простої людини справжньою особистістю, то нікому не буде діла до вашого росту. Адже головну красу і силу так просто не виміряти.

  Полюбіть себе! Відкрийте в собі нові можливості і прихований потенціал. І нехай недоліки служать вам на благо, перетворюючись в переваги.

  Джерело: timesnet.ru

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   29.03.2022
   08.03.2022
   21.09.2021
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   29.03.2021
   Вверх