Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

ПР прагне відсторонити Махніцького, Авакова і Наливайченка – Добкін

ПР прагне відсторонити Махніцького, Авакова і Наливайченка - Добкін

Політика

ПР прагне відсторонити Махніцького, Авакова і Наливайченка – Добкін

ПР прагне відсторонити Махніцького, Авакова і Наливайченка – Добкін.

За словами кандидата у президенти від ПР Михайла Добкіна, його партія вимагатиме на сьогоднішньому закритому засіданні Верховної Ради відставки генпрокурора Олега Махніцького і глав МВС та СБУ — Арсена Авакова і Валентина Наливайченка.

“Сьогодні ці люди, на жаль, не викликають довіри в українського народу. І необхідні компромісні фігури, які сприйматимуться однаково й на сході, й на заході” , – сказав він в ефірі програми “События” на каналі “Україна”.

ПР прагне відсторонити Махніцького, Авакова і Наливайченка – Добкін. Добкін гадає, що сьогодні українці самі повинні вирішити, в яких умовах можуть “зробити відкриті, чесні, демократичні вибори президента в країні”.

“Владу потрібно отримати легітимну. Таку, яка буде розмовляти й на сході, і на заході, і на півночі, і на півдні. Якщо проводити вибори заради виборів, тоді можливі будь-які варіанти. (…) Якщо спробувати врахувати думку всіх мешканців нашої країни, то потрібно вживати термінові кардинальні заходи щодо врегулювання ситуації, яка є на південному сході й в інших регіонах нашої держави”, – додав кандидат.

Він впевнений, що сьогодні потрібно припинити війну проти власного народу і відсторонити від посад тих людей, які “є постійними джерелами нестабільності в нашій державі”. І для стабілізації у державі, вважає він, необхідні рішучі дії з боку Верховної Ради.

Як відомо, на думку кандидата в президенти України Михайла Добкіна, за загибель людей під час сутичок в Одесі відповідальність несе міліція.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top