Підрозділи російської армії прийшли на допомогу незаконним збройним формуванням, діючим на сході України, після того успішних дій сил АТО, заявляє президент Петро Порошенко. 

Про це він сказав, відкриваючи засідання РНБО в четвер в Києві, повідомляє “Інтерфакс-Україна“. 

“На порятунок банди терористів з боку РФ через неконтрольований нами ділянку кордону зайшли колони важкої техніки, велика партія зброї і військовослужбовці регулярних підрозділів РФ”, – сказав Порошенко. 

Президент підкреслив, що за останні два місяці українські військові домоглися багатьох перемог в ході проведення АТО, істотно скоротивши зону операції. 

“На три чверті була скорочена територія, яка була окупована терористами, і розвиток успіху наших Збройних сил, Національної гвардії при долі прикордонників та інших підрозділів вражало”, – сказав президент. 

Він додав, що саме успішний хід АТО не залишав сумнівів щодо того, що операція швидко закінчиться, а звільнені населені пункти будуть повертатися до нормального життя. 

Саме у зв’язку з успішними діями сил АТО, на переконання президента, через український кордон проходить підмога для бойовиків. 

“Аматори найманців разом з кадровими російськими військовими намагаються організувати контрнаступи на позиції наших Збройних сил”, – підкреслив він. 

Як передає “Інтерфакс-Україна”, в даний час засідання РНБО проходить у закритому режимі. 

Як стало відомо журналістам, про його результати проінформує глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

Автор: Сайт громадської журналістики