Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Порошенко: армія РФ кинулася допомагати бойовикам після успіхів АТО

Головне зображення ілюстративне

Україна

Порошенко: армія РФ кинулася допомагати бойовикам після успіхів АТО

Підрозділи російської армії прийшли на допомогу незаконним збройним формуванням, діючим на сході України, після того успішних дій сил АТО, заявляє президент Петро Порошенко. 

Про це він сказав, відкриваючи засідання РНБО в четвер в Києві, повідомляє “Інтерфакс-Україна“. 

“На порятунок банди терористів з боку РФ через неконтрольований нами ділянку кордону зайшли колони важкої техніки, велика партія зброї і військовослужбовці регулярних підрозділів РФ”, – сказав Порошенко. 

Президент підкреслив, що за останні два місяці українські військові домоглися багатьох перемог в ході проведення АТО, істотно скоротивши зону операції. 

“На три чверті була скорочена територія, яка була окупована терористами, і розвиток успіху наших Збройних сил, Національної гвардії при долі прикордонників та інших підрозділів вражало”, – сказав президент. 

Він додав, що саме успішний хід АТО не залишав сумнівів щодо того, що операція швидко закінчиться, а звільнені населені пункти будуть повертатися до нормального життя. 

Саме у зв’язку з успішними діями сил АТО, на переконання президента, через український кордон проходить підмога для бойовиків. 

“Аматори найманців разом з кадровими російськими військовими намагаються організувати контрнаступи на позиції наших Збройних сил”, – підкреслив він. 

Як передає “Інтерфакс-Україна”, в даний час засідання РНБО проходить у закритому режимі. 

Як стало відомо журналістам, про його результати проінформує глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх