Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  На Сарненщини мошенник обогатился на десять тысяч гривен, На Сарненщині шахрай збагатився на десять тисяч гривень
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Поліція затримала візового афериста на Тернопільщині

  В Тернополі продовжують викривати посередників, які виманюють у людей тисячі гривень. Цього разу аферист попався на сумі в 270 євро.

  Поліція затримала візового афериста, який отримав 270 євро від мешканця Тернопільщини. За ці кошти він мав сприяти в отриманні візи для поїздки до Польщі.

  Поліція затримала візового афериста, який отримав 270 євро від мешканця Тернопільщини

  Як повідомляють правоохоронці, 39-річний аферист вимагав неправомірну грошову суму, обіцяючи допомогти в зборі документів для реєстрації заяви на візу. Крім цього, він гарантував позачергове подання пакету документів до візового центру для оформлення дозволу на виїзд до сусідньої держави.

  З’ясувалося, що до пакету документів, окрім іншого, входив і підроблений документ – архівна довідка, яка свідчила про примусове переселення родичів особи прохача з території Польщі. Підроблений документ був виданий Державним архівом Львівщини, але інформація про переселення, внесена до нього, виявилася недостовірною.

  Чоловіку, якого спіймали на гарячому в момент передачі коштів та пакету документів, загрожує санкція КК України щодо зловживання впливом з боку суб’єкта підприємницької діяльності.

  Про затримання візового посередника повідомив керівник управління економічної безпеки Тернопільщини Василь Мокрицький.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх