Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Поліція Закарпаття пересяде на велосипеди

Поліція Закарпаття
Головне зображення ілюстративне

Новини

Поліція Закарпаття пересяде на велосипеди

Поліція Закарпаття буде їздити на велосипедах. Про це стало відомо завдяки нардепу Мустафі Найєму, що курує створення загонів у Закарпатті.

Поліція Закарпаття – це наразі проект, який реалізовується. Як відомо, Закарпаття – виняткова область. Після подій, які спіткали Мукачево в липні, на найвищому державному рівні було вирішено запровадити поліцейську службу і в цьому регіоні. Зайнятися контролем за створенням поліцейських загонів доручили колишньому журналісту, а зараз – народному депутату Мустафі Найєму.

Варто зауважити, що поліцейські з’являться спочатку в Ужгороді та в Мукачеві, а згодом уже по всій області. Попит на посади поліцейських дуже високий. Як повідомили місцеві журналісти, в бажаючих потрапити на службу в поліцію Закарпаття – близько 2 тисяч.

Лише в перший день прийому анкет зібрали понад 600 заяв на вступ до поліції Закарпаття. При цьому вакантних місць у поліції – всього 230.

З словами Найєма, в Закарпатті поліцейські будуть користуватися різними видами транспорту. Передбачено, що патрулі будуть не лише пішими, а й велосипедними, автомобільними, а якщо потрібно, та навіть кінними.

Мустафа підкреслив, що на всіх патрульних поширюватиметься однакова юрисдикція. Всі поліцейські за фахом будуть рівні. Головним фактором оцінки їх роботи стане ефективність.

Найєм стверджує, що не дивлячись на позаплановість створення поліцейських загонів у регіоні, проблеми з їх фінансуванням будуть вирішені. Він додав, що крім оплати праці патрульних кошти знайдуться і на тренерів, і на забезпечення процесу викладання, і на всі необхідні спецзасоби, матеріали і технічні базу.

Мустафа заявив, що по плану нові патрульні на вулицях Закарпатських міст з’являться в листопаді цього року. До того часу нардеп розраховує на внесення відповідних змін до бюджету, аби була змога забезпечити їх оплатою праці.

Для статистки. Патрульна служба за популярністю встановлює рекорди: конкурс на обіймання вакантних посад в поліції Закарпаття склав 13 осіб на одне місце. Серед усіх заявлених зараз в органах правопорядку працюють менше 10%. Хлопців, що виявили бажання служити в поліції – близько 63%, представниць “слабкої” статі – 37%. Деяким заявникам відмовляють з різних причин, наприклад, через відсутність середньої освіти тощо.

Нагадаємо, що заявки приймаються тільки до 11 серпня, після чого почнеться процес підготовки до служби на вулицях.

Поліція Закарпаття

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх