Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Пасхальну рок-вечірку проведуть у Чернівцях

Cьогодні у Данії стартує Євробачення 2014 року, Презентовано сцену міжнародного конкурсу «Євробачення – 2014»
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Пасхальну рок-вечірку проведуть у Чернівцях

В Чернівцях у Hard Rock Club сьогодні, 1 травня, проведуть Пасхальну рок-вечірку. Головною розвагою вечірки стане не музика, а пасхальні конкурси.

Пасхальну рок-вечірку, яку заплановано на сьогоднішній вечір, проведуть у Hard Rock Club, що по вулиці Ватутіна, 6. Традиційно Пасхальну вечірку в клубі проводять щороку. Цього року організатори Великодньої вечірки акцентують свою увагу на тому, що до нічних клубів люди не ходять не заради танців чи знайомства із тими, хто добре танцює, не заради музики чи випивки, а заради конкурсів.

пасхальну рок-вечірку проведуть в Чернівцях

Саме тому серед усіх елементів розважальної програми чернівецькі клабери першою справою виділяють пункти, що стосуються конкурсів. Зокрема, обіцяють, що досвід відвідин нічних клубів заради конкурсної програми – буде незабутнім.

Варто зауважити, що тим, хто встигне на офіційній сторінці клубу відзначитися в онлайн-конкурсі, отримає вільний вхід на вечірку, тому організатори закликають до початку заходу зайти в Інтернет та отримати безкоштовний пропуск на традиційну Великодню тусовку.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх