Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Партія Ляшка зрадила нардепа Андрія Лозового з Рівного

Партія Ляшка зрадила нардепа Андрія Лозового з Рівного
Головне зображення ілюстративне

Коментують

Партія Ляшка зрадила нардепа Андрія Лозового з Рівного

Цими днями стало відомо про зміщення нардепа Андрія Лозового з однієї із керівних посад в партії. Про це сам радикал заявив у мережі, додавши згодом окремим постом у Facebook фото протоколу засідання міської партійної організації Києва.

З двох рішень, які були прийняті на засіданні, перше – про звільнення Лозового, друге – про призначення тимчасово виконуючого його обов’язки. Варто відзначити, що така партійна ротація відбулася без відома нардепа Андрія Лозового. Присмаку зради додав ситуації і той факт, що рівнянин, відомий своїми подвигами та епатажними діями в лавах РПЛ, був під час цього засідання на лікуванні.

Відзначаючи такі обставини свого звільнення, Лозовий називає дії своїх соратників “скотством вищої міри”, до якого свого часу “навіть регіонали не опускалися”.

Крім того, допис нардепа Андрія Лозового містить персональне прохання до Олега Ляшка висвітлити публічно усі рішення Президії Політради “радикалів”. При цьому політик із Рівного називає політраду партії “так званою”, посилаючись на велику кількість “підлабузників” у партії, які з’явилися, за словами радикала Лозового, одночасно з високими рейтингами у партії.

Станом на момент публікації обидва повідомлення, згадані в статті, були видалені зі сторінки нардепа Андрія Лозового, тому наводимо скріншоти цих повідомлень:

Партія Ляшка зрадила нардепа Андрія Лозового з Рівного

Посилання, за яким було розміщено допис:

https://www.facebook.com/Andriy.Lozovyi/posts/1331565286869198

Посилання, за яким було розміщено допис:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1331681476857579&set=a.480854955273573.128454.100000472192988&type=3

Зауважимо, що одне з Рівненських інтернет-видань (Рівненські новини) уже поширює чутки про перехід Лозового до партії “УКРОП”, посилаючись на власні джерела. За інформацією сайту громадської журналістики, до виникнення цього видання причетний один з політичних опонентів радикалів в області та кандидат на пост міського голови Рівного на виборах 2015 року.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх