Колона – Cайт громадської журналістики

Open Space Рівне інноваційне запускається уже в суботу

Open Space Рівне інноваційне

Організатори проекту Open Space Рівне інноваційне планують залучити креативних рівнян для пошуку оригінальних ідей та рішень.

Open Space Рівне інноваційне нарешті відбудеться 2 квітня, в суботу. Упродовж кількох годин – з 10 до 16 вечора ініціативні мешканці міста визначатимуть актуальні проблеми міста Рівне та шукатимуть креативні шляхи їх розв’язання.

Формат Open Space передбачає можливість жвавого спілкування за участю досвідченого фасилітатора, який спрямовуватиме всі ідеї в напрямку реалізації. Таким чином учасники проекту зможуть відразу перейти від слів до справи, а в ході Open Space народжуватимуться свіжі ідеї, проекти та цілі проектні команди.

Долучитися до заходу можна за допомогою форми реєстрації на захід Open Space

Фасилітатором Open Space Рівне інноваційне виступить волонтер корпусу миру Кевін Блоссфелд. Усі ідеї, що з’являться в ході першого заходу відразу ж потраплять до так званої Books of Proceedings, в яку щороку потрапляють тисячі нових ідей та впроваджень.

В рамках проекту заплановано не один захід, але якими будуть формати наступних заходів – питання наразі відкрите. Організатори із ГО Центр Інновацій запрошують до участі рівнян, які хочуть зробити місто кращим та, можливо, навіть мають бачення того, що для цього можна зробити.

Детально про захід можна дізнатися  в соціальних мережах:

Exit mobile version