Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Олександр Мамай у декларації вказав майже мільйон доларів [Інфографіка]

  Полтаський міський мер – Олександр Мамай у своїй декларації за 2016 рік вказав дохід у більше ніж триста тисяч гривень, яку отримав як зарплату, окрім цього у декларації вказано більше мільйона доларів та старенький автомобіль.

  Сайт громадскої журналістики розпочинає проект “Статки мерів”, у якому буде проводити опис та аналіз декларацій усіх мерів облансних центрів України.

  Олександ Мамай у 2016 році на посаді міського голови заробив 315 тисяч 97 гривень, окрім зарплати полтавський мер не мав доходу. У електроній декларації Мамай окрім свого доходу вказав пенсію своєї матері 16 тисяч 194 гривені.

  Мер Полтави у декларації вказав чималі власні грошові активи, зокрема Олександр Мамай у готівці зберігає 760 тисяч доларів та 1 мільйон 118 тисяч гривень. Також у декларації вказано заощадження матері мера, яка на даний час є пенсіонеркою, згідно декларації жінка зберігає готівкою 870 тисяч доларів та 3 мільйони 840 тисяч гривень.

  Олександр Мамай володіє цінними паперами у вигляді акцій. Згідно деклараії Мамай володіє  акціями у “Mamarel services limited” кількість яких становить 2 000, а номінальна вартість 21 893, сама ж фірма зареєстрована на Кіпрі. На даний момент фірма знаходиться на управлінні у ФОП Клименко Ірина Григорівна.

  Мамай не зважаючи на свій дохід та кошти, які зберігає не задекларував власної нерухомості. Усі об’єкти нерухомості, які вказані в його декларації зареєстровані на його матір, зокрема це є квартира – 47,6 квадратних метрів, земельна ділянка – 1 489 кв.м. та нежитлова будівля – 911 метрів квадратних.

  Серед транспортних засобів Олександр Мамай вказав легковий автомобіль ГАЗ М-21, 1963 року випуску, яким мер володіє з 2015 року. Також у його власності є вантажний автомобіль ГАЗ 3302, 1995 року випуску, та причіп Краз 8138, який було випущено у 1994 році випуску.

  Нагадаємо, що Олександр Мамай перший раз був обраний на посаду міського головиу у 2010 році, як позапартійний, а у 2015 переобраний від партії “Совість України”.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх