Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Обама і Меркель знову товаришують проти Путіна

  Світ

  Обама і Меркель знову товаришують проти Путіна

  Обама і Меркель знову товаришують проти Путіна

  «Прямі і хворобливі» санкції проти енергетичної, оборонної та фінансової індустрій Росії можуть бути введені Заходом у разі зриву президентських виборів в Україні. Про це в п’ятницю у спільному виступі в Рожевому саду Білого дому повідомили канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент США Барак Обама.

  Обама і Меркель знову товаришують проти ПутінаВізит Ангели Меркель в Штати став першим після витоку інформації про прослуховування її мобільного телефону американськими спецслужбами. Її зустріч з Бараком Обамою західні ЗМІ розцінюють як знак потепління відносин Штатів і Німеччини після осіннього « шпигунського скандалу» .

  Обама і Меркель знову товаришують проти Путіна. Виступаючи перед журналістами , лідери двох держав намагалися продемонструвати свою готовність виступити проти Росії «єдиним фронтом» , і цього разу нанести удар не по декількох « друзям Путіна» , а по індустріях російської економіки .

  Спусковим гачком для нової хвилі санкцій відносно РФ названий зрив виборів, призначених в Україні на 25 травня. Німеччина і Штати побоюються , що це може статися з вини підтримуваних Кремлем бойовиків, що захопили міста на південному сході нашої країни.

  « Світова спільнота бачить , що Росія порушує всі угоди та міжнародне право . Всі знають , що Росія стоїть за сепаратистами … Якщо Росія продовжить свій курс , в нашому розпорядженні є широкий арсенал інструментів , включаючи санкції , націлені на цілі сектори російської економіки . Ми тісно консультуємося про це з європейськими партнерами та країнами «Великої сімки» , – заявив учора Барак Обама , стоячи в Рожевому саду пліч-о -пліч з канцлером Німеччини.

  Обама і Меркель знову товаришують проти ПутінаОбама і Меркель знову товаришують проти Путіна.
  «25 травня не за горами. Якщо ситуація в Україні не стабілізується до президентських виборів , у Німеччини не залишиться вибору крім як ввести санкції , діючи спільно з США . Ми готові до цього » , – підтвердила намір застосувати« секторні санкції » Ангела Меркель.
  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Чому ЄС боїться реальних санкцій для Росії?

  Джерело: Forbes

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх