Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Блок Петра Порошенка
  Головне зображення ілюстративне

  Політика

  Новий голова Рівнеоблради – Олександр Корнійчук з БПП

  Завдяки чому Олександр Корнійчук з БПП став наступником Володимира Ковальчука на посаді голови облради?

  Завдяки чому Олександр Корнійчук з БПП став наступником Володимира Ковальчука на посаді голови облрадиЯким чином пов’язаний Олександр Корнійчук з БПП і буде він маріонеткою в руках місцевих партійних босів чи самостійним, ініціативним та демократичним посадовцем – питання доволі складне навіть для місцевих аналітиків.

  Зрозуміло, що Корнійчук прийшов на пост внаслідок міжкланових міжфракційних домовленостей після того, як свій кредит довіри вичерпав радикал Ковальчук. Методика обрання голови залишилась та ж сама, що й попереднього разу. Тоді, щоправда, голоси фракції ВО Батьківщина сипались проти БПП, а цього разу – навпаки.

  Чому ж Микола Кучерук та його Батьківщина підтримали Корнійчука? Трохи про біографію молодого політика з Острога.

  Корнійчуку 34 роки, випускник Національного університету Острозька академія встиг двічі побувати депутатом в міськраді Острога з “перервою” на депутатство в Рівнеоблраді від… тієї ж Батьківщини.

  До 2014 він працював на підприємстві Острог-Ресурс (ЄДРПУО – 35119090), засновницею якого є Інна Пустовіт – дружина екс-члена ВО Батьківщина, екс-мера Острога, екс-заступника Сергія Рибачка. Тарас Пустовіт, до слова, не втримався в на посаді заступника голови ОДА, бо його спіймали на хабарі.

  З 2014 року Корнійчук очолив апарат облдержадміністрації за розпорядженням Віталія Чугуннікова Сергія Рибачка за три дні до його відставки. А в 2015 році Корнійчук ще й став депутатом від БПП.

  Ймовірно, що кандидатура саме цього зручного для багатьох політичних груп області депутата більше ніж повністю влаштувала різні фракції.

  Спочатку, коли очільником облради став депутат з числа радикалів, деякі політичні групи області намагалися, але так і не змогли домовитися з представниками РПЛ. Наслідком стратегічних промахів голови та його невдалих призначень на відповідальні пости в області своїх партійних колег стали висловлення Володимиру Ковальчуку недовіри та усунення голови облради з посади.

  А Олександр Корнійчук з Батьківщини БПП – це наразі ідеальний голова для того, аби утримувати політичний баланс в області. Принаймні, вміння триматися в сідлі у час політичних змін новому обласному очільнику властиве.

  Проте гарантувати, що саме нове і молоде обличчя керуватиме в області, наразі ніхто із експертів не наважується.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх