Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Неповнолітніх “хуліганів” завели до музею ікон у Луцьку (Фото)

Західна Україна

Неповнолітніх “хуліганів” завели до музею ікон у Луцьку (Фото)

Підоблікові Луцького МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області у супроводі інспектора Луцького МРВ КВІ Яни Фінкевич та психолога Оксани Кучинської відвідали музей Волинської ікони в Луцьку.

Неповнолітніх "хуліганів" завели до музею ікон у Луцьку (Фото)

Про це повідомляє ДПтС України у Волинській області

Підобліковим провели екскурсію музеєм, показали колекцію найдавніших та рідкісних ікон, окремий зал музею, який присвячений Холмській Чудотворній іконі Божої Матері, де проводяться не тільки екскурсії, але й богослужіння. За словами музейних працівників, відвідувачам завжди надається можливість залишитись наодинці із цією святинею.

Неповнолітніх "хуліганів" завели до музею ікон у Луцьку (Фото)

Загалом підоблікові залишились задоволеними екскурсією та отримали багато приємних емоцій і вражень.  Музей Волинської ікони є унікальним джерелом зібрань пам’яток мистецтва. Побувати в такому місці – це хороша нагода ознайомитись з визначними та старовинними іконами, що прийшли до нас з найдавніших часів.

Крім того, щоб побачити унікальні пам’ятки та експонати музею, люди приїжджають з усіх країн світу і свято вірять у їх чудодійну силу.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top