Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Не знаєте в чому зустріти новий рік? +ФОТО

зустріти Новий Рік

Новини

Не знаєте в чому зустріти новий рік? +ФОТО

У чому зустріти Новий Рік? Редактор моди, Олена Глухих, запропонувала сайту Сайт громадської журналістики  три безпрограшних варіанти.

Не знаєте в чому зустріти новий рік: 1. ЧЕРВОНИЙ.

“When in doubt, wear red (Коли є сумніви – одягай червоне)”, – геніальна фраза дизайнера Білла Бласса актуальна незалежно від тенденцій. Обрати свій відтінок червоного плаття так само непросто, як і свій відтінок червоної помади. Однак результат виправдає всі ваші очікування: червоний в прямому сенсі слова заряджає енергією! Це плаття Petit Jete з оборками на стегнах трохи нагадує тістечко, однак мені це до душі: коли, як не в свято, дозволяти собі надмірності!

Фото: WWW.ALIONAGLUHIH.COM

Сукня, PETIT JETE, Туфлі, GIANVITO ROSSI, Клатч, BENEDETTA BRUZZICHES

Не знаєте в чому зустріти новий рік: 2. ФУТБОЛКА З ПРИНТОМ.

Скажу чесно, у моєму гардеробі немає принтів. Коли консультант бутіка Villa Gross запропонував мені одягти цю футболку під шкіряну спідницю, я скривилася. Міккі Маус? Ви серйозно? Однак вже дуже заманливо виглядала напис Who Cares (яка різниця). Примірявши весь комплект, я здалася. Дійсно, досить ставитися до себе надто серйозно. Тим більше в новорічну ніч!

Фото: WWW.ALIONAGLUHIH.COM

Футболка, ELEVEN PARIS, Спідничка, BARBARA BUI, Туфлі GIANVITO ROSSI

Не знаєте в чому зустріти новий рік: 3. Little black dress, або ж Маленьке чорне плаття

Будь фешн-редактор в душі вважає, що немає нічого кращого чорного кольору. Я не виняток. Від чорного неможливо втомитися, адже це і класика, і виклик, і практично. Однак вибір маленького чорного плаття не так вже й простий: тут важливо підібрати саме свій силует, і максимально підкреслити всі свої достоїнства. У моєму випадку, це міні. А у вашому?

Фото: WWW.ALIONAGLUHIH.COM

Плаття, CÉDRIC CHARLIER, Туфлі, GIANVITO ROSSI, Клатч, BENEDETTA BRUZZICHES

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top