Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  найбільші землевласники ужгородської міськради
  Головне зображення сайту Чесно

  Західна Україна

  Найбільші лендлорди Ужгородської міської ради

  Громадським рухом “Чесно” було проаналізовано декларації депутатів ужгородської міської ради та визначено депутатів, які володіють найбільшою кількістю земельних ділянок.

  Очолив рейтинг лендлордів ужгородської міської ради Василь Губкович, який є депутатом від партії “Наш край”.

  Загальна площа земельних ділянок вказаних в декларації Василя Губковича становить майже 8 гектарів. Депутат має у Довгому Полі 4 земельні ділянки. Там ж дружина депутата також має частину земельної ділянки. Розпочинаючи з 2013 року Губкович орендує 3 земельні ділянки в Ужгороді.  Також у 2013 році дружина депутата набула права власності на 3 земельні ділянки, які знаходяться у селі Баранинці Ужгородського району. У селищі Оноківці дружина Губковича володіє двома земельними ділянками.

  Депутат з партіїї “Відродження” Євген Прозор вказав в декларації 3 земельні ділянки загальна площа яких складає більше 0,6 га. Дружина депутата володіє двома земельними ділянками у с. Ярок, Ужгородського району, вартість ділянок склала 86 тисяч гривень. Євген Прозор є власником земельної ділянки в Ужгороді. Усі земельні ділянки, які вказані в декларації були набуті у 2016 році. Цікавим є те,що Євген Прозор не вказав в декларації за 2016 рік доходів або ж заощаджень потрапивши до рейтингу “злидарів”. Журналістам “Чесно” під час підготовки матеріалу не вдалося сконтактувати з Євгеном Прозором.

  Василь Козак, який є головою фракції “Відродження” у міськраді, вказав в декларації трохи більше 0,5 га земельних ділянок. Депутат володіє двома земельними ділянками в Порошково Перечинського району та в Кам’яниці Ужгородського району. Землю у Кам’яниці має і дружина депутата, окрім цього у її власності знаходиться одна земельна ділянка у Баранинцях та дві в Оноківцях.

   

  Представник “Самопомочі” Іван Росада вказав в своїй декларації понад 0,3 га землі. Іван Росада разом з  дружиною володіє двома земельними ділянками у с. Оноківці. Окрім цього дружина депутата має землю в Іршавському районі у с. Кушниця . У коментарі журналістам депутата розповів що одна з земельних ділянок перейшла у власність дружини як спадок від батьків. На іншій земельній ділянці яку Іван Росада придбав разом з дружиною відбувається будівництво.

  Останнім у рейтингу лендлордів  ГР “Чесно” є представник з “Нашого Краю” Володимир Химинець. Депутат вказав в електронній декларації трохи більше 0,3 га землі. Володимир Химинець володіє власною земельною ділянкою в Ужгороді. У дружини депутата є три ділянки в Ужгородському  районі у селах Кибляри, Великі Лази та Невицьке.  Ще дружина депутата орендує дві ділянки в Ужгороді. У коментарі журналістам Химинець розповів, що одна земельна ділянка, знаходиться під будинком, земельні ділянки по 6 та 4 соток це дачі, які переоформилися на дружину, і ще дві земельні ділянки орендує дружина.

  найбільші землевласники ужгородської міськради

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх