Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Найбільші депутатські доходи 2016: активісти підрахували хто із депутатів заробив найбільше у 2016 році

Найбільші депутатські доходи 2016 активісти підрахували хто із депутатів заробив найбільше у 2016 році

Інфографіка

Найбільші депутатські доходи 2016: активісти підрахували хто із депутатів заробив найбільше у 2016 році

Активісти громадського руху ЧЕСНО проаналізували доходи та статки депутатів Рівненської міської ради. До рейтингу найбагатших депутатів увійшли представники із чотирьох фракцій Рівнеради, а саме від “Самопомочі”, БПП, “Громадського контролю” та від партії “Свобода”.

Найбільше доходів із депутатів Рівнеради у 2016 році задекларував Микола Бляшин, який потрапив до ради від партії “Самопоміч“.  Його дохід склав 2 мільйони 700 тисяч гривень. Журналістам депутат пояснив, що у декларації про доходи вказують не чистий прибуток а весь оборот.

 

Далі у рейтингу посіло подружжя депутатів Рівнеради, як не дивно але дружина і чоловік балотувались від різних партій. Олександр Чубай став депутатом за списком БПП, а його дружина Тетяна від “Громадського контролю“.

Дохід у декларації сім’я депутатів склав 1 мільйон 700 тисяч гривень.  Тетяна Чубай заробила, як підприємець майже один мільйон, а її чоловік Олександр 700, як приватний нотаріус.

Дружина депутата у коментарі журналістам теж звернула увагу на те, що у декларації вказано валовий дохід.

 

Четвертий у рейтингу депутат від «Свободи» Олександр Крюков, він задекларував півтора мільйони гривень .

Півтора мільйони доходу у 2016 році задекларував депутат від ВО «Свобода» Олександр Крюков. У декларації депутат зазначив, що гроші отримав від здійснення підприємницької діяльності.

 

Замикає п’ятірку найуспішніших депутатів у 2016 році, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.  До секретарства у раді Сергій Паладійчук працював у бізнесі. Йому належать ТОВ “Телерадіокомпанія Ритм”,  ТОВ “Айплан”,  ТОВ “Телерадіокомпанія “Для Вас”.

Журналістам ЧЕСНО секретар міської ради сказав, що підприємства вже передав в управління.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх