Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Закарпатті мукачівця засудили на 7 років за вбивство матері

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

На Закарпатті мукачівця засудили на 7 років за вбивство матері

38-річний житель с. Баркасово Мукачівського району побив сп’яну палицею 52-річну матір. Потерпіла померла. Мукачівський міськрайонний суд засудив убивцю матері на 7 років позбавлення волі.

38-річний житель с. Баркасово Мукачівського району проживав разом із 52-річною матір’ю. Того квітневого вечора минулого року між ними виник конфлікт. Син прийшов додому п’яний, за це мама почала його сварити. Негідник схопив палицю й став бити нею неньку по спині, в груди, по ребрах, ногах. Від отриманих тілесних ушкоджень нещасна померла.  Хоча опісля затриманий запевнятиме, що синці на тілі матері від того, що вона сама падала на землю…

вбивство

Убивцю матері затримали, за даним фактом порушили кримінальне провадження. Після завершення досудового розслідування справу про вбивство передали до суду.

Вироком Мукачівського міськрайонного суду безпутного сина визнано винним у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілої, та  призначено покарання – 7 років позбавлення волі за вбивство.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх