Вказані кошти один із керівників підрозділу Мукачівського загону воєнізованої охорони вимагав від громадянина за працевлаштування до його підрозділу. Чоловіка затримано під час одержання неправомірної вигоди.

Працівника воєнізованої охорони взяли в момент отримання хабара. За матеріалами Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції у Закарпатській області щодо корупційних діянь з боку службових осіб слідчими прокуратури відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу.

хабар для працівника воєнізованої охорони - 8 тисяч гривень

За працевлаштування на посаду стрілця-охоронця 55-річний посадовець вимагав від місцевого мешканця  8 тисяч гривень неправомірної вигоди.

У м. Мукачеве під час одержання хабара оперативники УЗЕ та прокуратури затримали начальника виробничо-структурного підрозділу Мукачівського загону воєнізованої охорони.

Правоохоронці вилучили гроші, отримані від місцевого мешканця.

Здирнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Про це Сайту громадської журналістики повідомив Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Автор: Андрій Логащук