Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  школа ремонт
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  На Тернопільщині відремонтують школу за 22 мільйони гривень

  9 липня управлінням капітального будівництва Тернопільської ОДА було підписано договір з ДП «Тернопільське управління механізації», згідно якого повинні бути проведені  енергозберігаючі заходи в Козівській школі ЗОШ І-ІІІ ступенів у корпусі для старших класів.

  Вартість проведення робіт буде становити 21 мільйон 895 тисяч гривень. Про це пише сайт Наші Гроші. Львів

  Фірма повинна буде провести ремонтні роботи та утеплити підлоги першого поверху та горища, а також стіни та стелі. Окрім цього фірма повинна провести ремонт водовідведення, водопостачання, системи опалення та утеплити фасад.

  ДП «Тернопільське управління механізації» в результаті проведення робіт отримає прибуток у розмірі 651 тисячі гривень, а на заробітні плати для виробників буде витрачено 3,8 мільйона гривень.

  У тендері брали участь ще дві компанії ТОВ «Спеціалізована пересувна механізована колона №8» та ТОВ «Міжнародні інженерні системи». І якщо пропозиція останньої не дуже відрізнялася від тієї яку запропонував переможець, то пропозиція компанії ТОВ «Спеціалізована пересувна механізована колона №8» становила 15 мільйонів 9 тисяч 419 гривень. Але їхня пропозиція була відхилена через відсутність деякої тендерної документації.

  «Тернопільське управління механізації»уже раніше працювало з замовником послуг, у минулому році між ними було підписано два договори, що також стосувалися ремонтних робіт. Загальна сума цих договорів склала 5,6 мільйона гривень.

  Відкрити матеріал


  Вверх