Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині новий військовий комісар попався на хабарі

Рівне

На Рівненщині новий військовий комісар попався на хабарі

Уже на другий робочий день в Корецькому районі військовий комісар попався на хабарі. Він вимагав 500 доларів з призовника.

Тимчасово призначений на пост у Корецькому районі військовий комісар попався на хабарі, який вимагав із призовника. За ці гроші хабарник пообіцяв молодому чоловіку звільнення від служби в армії.

В Корецькому районі військовий комісар попався на хабарі

Хлопець не розгубився і виявився свідомим та порядним у цьому питанні – відразу звернувся у відповідні органи. Військова прокуратура та СБУ взялися за справу та уже на другий день роботи нового комісара затримали його.

При собі чоловік мав частину суми – 1400 гривень, які призовник передав йому перед цим. Тимчасовий комісар не зміг пояснити походження грошей, тому його відразу ж затримали. Відповідне провадження уже відкрито.

Ім’я хабарника не оголошують, але у місцевих ЗМІ повідомили, що чоловік сімейний 40-річного віку. Якщо його провину ніхто не спростує, то до сім’ї він зможе повернутися в 50-річному віці, адже може наступних 10 років провести за ґратами.

Також відомо, що переведений хабарник був з іншого військкомату, де раніше працював. Схоже, що більше він не працюватиме на держструктури, окрім як на тюремних роботах.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
1 Comment

1 Comment

  1. Дмитрий Швед

    26.03.2016 at 02:49

    Я последнее время удивляюсь тому, как стало работать СБУ и МВД, в Тернополе раскрыли схему угонов http://s-url.in/2Lf0v, тут спалили на взятке, красавцы!!!

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top