Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині новий начальник слідчого управління (ФОТО)

На Рівненщині
Реклама

Рівне

На Рівненщині новий начальник слідчого управління (ФОТО)

Сьогодні міліцейському колективу представили першого заступника начальника управління МВС України в Рівненській області – начальника слідчого управління. Відтепер розслідування злочинів на теренах області координуватиме новий начальник слідчого управління полковник міліції Дмитро Миколайович Бабак.

Про це повідомляє УМВС у Рівненській області.

Біографія від УМВС

митро Бабак розпочав свою трудову діяльність у міліції у 1993 році з курсанта Національної академії внутрішніх справ України. У липні 1997 року обійняв посаду слідчого слідчого відділу Харківського РВ МУ МВС у м. Київ. Через три роки його перевели старшим слідчим слідчого відділення у Дарницький РВ МУ МВС в м. Києві. У тому ж році очолив відділення розслідування злочинів у сфері економіки слідчого відділу Дарницького районного відділу.

У жовтні 2004 року пішов працювати старшим слідчим в особливо важливих справах відділу з розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки управління розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки та службової діяльності Головного слідчого управління МВС України. У серпні 2008 року став заступником начальника відділу управління розслідування особливо важливих справ, злочинів, учинених організованими групами, злочинним організаціями та контролю за розслідуванням злочинів економічної спрямованості ГСУ МВС України. У грудні 2010 року очолив відділ управління контролю за розслідуванням особливих справ і злочинів економічної спрямованості Головного слідчого управління.

Перед призначенням на Рівненщину 38-річний полковник міліції Дмитро Бабак з грудня минулого року керував управлінням з організації розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості МВС України.

Одружений, виховує сина.

новий начальник слідчого управління Дмитро Бабак

ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top