Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині новий начальник слідчого управління (ФОТО)

На Рівненщині
Фото УМВС у Рівненській області

Рівне

На Рівненщині новий начальник слідчого управління (ФОТО)

Сьогодні міліцейському колективу представили першого заступника начальника управління МВС України в Рівненській області – начальника слідчого управління. Відтепер розслідування злочинів на теренах області координуватиме новий начальник слідчого управління полковник міліції Дмитро Миколайович Бабак.

Про це повідомляє УМВС у Рівненській області.

Біографія від УМВС

митро Бабак розпочав свою трудову діяльність у міліції у 1993 році з курсанта Національної академії внутрішніх справ України. У липні 1997 року обійняв посаду слідчого слідчого відділу Харківського РВ МУ МВС у м. Київ. Через три роки його перевели старшим слідчим слідчого відділення у Дарницький РВ МУ МВС в м. Києві. У тому ж році очолив відділення розслідування злочинів у сфері економіки слідчого відділу Дарницького районного відділу.

У жовтні 2004 року пішов працювати старшим слідчим в особливо важливих справах відділу з розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки управління розслідування особливо тяжких злочинів у сфері економіки та службової діяльності Головного слідчого управління МВС України. У серпні 2008 року став заступником начальника відділу управління розслідування особливо важливих справ, злочинів, учинених організованими групами, злочинним організаціями та контролю за розслідуванням злочинів економічної спрямованості ГСУ МВС України. У грудні 2010 року очолив відділ управління контролю за розслідуванням особливих справ і злочинів економічної спрямованості Головного слідчого управління.

Перед призначенням на Рівненщину 38-річний полковник міліції Дмитро Бабак з грудня минулого року керував управлінням з організації розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості МВС України.

Одружений, виховує сина.

новий начальник слідчого управління Дмитро Бабак

Коментарі
Загрузка...
Вверх