Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщині цигани знайшли мертву дитину, викинуту матір’ю

Західна Україна

На Львівщині цигани знайшли мертву дитину, викинуту матір’ю

Загорнуту у ковдру та пластиковий пакет дитину, ймовірно, викинула мати. Знайшли мертву дитину на смітнику під час сортування сміття.

Неофіційні працівники сміттєзвалища знайшли мертву дитину під час сортування відходів. Полігон, де трапилася подія, обслуговує три міста – Борислав, Дрогобич, Трускавець.

знайшли мертву дитину

Як стало відомо Сайту громадської журналістики, вчора, о 9 годині ранку, щойно привезений мотлох почали прибирати місцеві, переважно цигани, в пошуках ПЕТ-пляшок, скла та макулатури, які потім реалізують.

Водій сміттєвоза стверджує, що нічого підозрілого не бачив, оскільки все сміття знаходиться в контейнерах. Жінка, яка і знайшла дитину, – Єлизавета – розповідає, що уже під час роботи з відходами знайшла білу сумку з накидкою всередині, а під нею – немовля без ознак життя. Згодом з’ясувалося, що труп належав дівчинці.

Поліція відпрацьовує версію вбивства дитини молодою матір’ю. В районі пошуків є два навчальні заклади – як припускають правоохоронці, студентка одного з них могла потайки народити дитину, а потім викинути. Також наразі намагаються з’ясувати, чи дитина народилася мертвою. В протилежному випадку йтиметься саме про вбивство, за яке мати може отримати тюремний строк в 5 років чи більше.

Про це повідомили в новинах НТН.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top