Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  гроші гривні сто гривень
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  На Львівщині групу посадовців підозрюють у розкраданні мільйонів з бюджету (Фото)

  Керівник комунального підприємства Львівської облради, один із керівників дирекції поштового зв’язку та посадовці двох комерційних структур організували схему розкрадання бюджетних коштів, які виділялись на ремонт відділень поштового зв’язку. Гроші отримали, а відділення так і залишилися недобудованими.

  Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Нацполіції встановили керівників кількох підприємств, які привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів.

  Так, у вересні 2014 року Львівська дирекція поштового зв’язку, як замовник і розпорядник бюджетних коштів, уклала договори з комерційною структурою. Відповідно до угод товариство проводить ремонтні роботи 2-х відділень поштового зв’язку у м. Самбір та у м. Розділ.

  У листопаді 2014 року комерційна структура укладає угоду із субпідрядною організацією, яку було залучено до проведення робіт із капітальних ремонтів на вказаних об’єктах.

  Вартість робіт становила понад 1,7 мільйонів гривень, фінансування яких здійснювалось за рахунок коштів державного бюджету.  Технічний нагляд за станом виконання передбачених робіт здійснювалося начальником комунального підприємства Львівської обласної ради та директором товариства.

  У грудні 2014 року, незважаючи на те, що роботи фактично невиконані, затвердили  акти виконаних будівельних робіт. Загальна вартість робіт скала понад один мільйон гривень.  Це підтверджується відповідними актами контрольних обмірів та розрахунками ДФІ у Львівській області та висновком будівельної експертизи.

  На сьогоднішній день поштові відділення  у м. Самбір та м. Розділ залишаються недобудованими.

  На підставі ухвали суду оперативники УЗЕ та слідства Нацполіції провели санкціоновані обшуки у офісах підрядника, субпідрядника, а також у робочих кабінетах службових осіб, що здійснювали технічний нагляд виконання робіт.

  Поліцейські вилучили технічну документацію, 40 тисяч доларів США та 30 тисяч гривень.

  Наразі слідчим відділом Франківського відділу поліції ГУНП у Львівській області  за процесуального керівництва прокуратури  54-річному начальникові комунального підприємства Львівської обласної ради, 60-річному посадовцю Львівської дирекції поштового зв’язку, 52-річному директорові товариства-субпідрядника та 51-річному директорові підприємства, який також здійснював технагляд повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

  До речі, 51-річного директора підприємства, який також здійснював технагляд, вже було засуджено за вчинення службового кримінального правопорушення.

  Підозрюваним посадовцям загрожує ув’язнення на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

  Повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції України 

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх