Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Мер Тернополя спільно із заступниками займається рейдерством

Західна Україна

Мер Тернополя спільно із заступниками займається рейдерством

Йдеться про оренду приміщення Палацу кіно. Мер Тернополя та його підлеглі судяться, щоб приміщення дісталось в потрібні руки.

Мер Тернополя, як стверджують активісти, покриває спробу захопити приміщення Палацу кіно. Одне з приміщень тернопільського комунального підприємства нещодавно було передано в оренду підприємцю Андрію Лучці, якого пов’язують із одним із заступників Сергія Надала – одіозним Володимиром Камінським.

Мер Тернополя

Про те, що оборудка була незаконною, свідчить 2 факти. По-перше, за це приміщення боролася ще один підприємець Наталія Павлючик, яка раніше орендувала це приміщення. Вона заявила, що в оренду приміщення передали без її участі, хоча вона заявляла про бажання орендувати його і надалі. По-друге, підприємець, який отримав приміщення в оренду, нібито є кумом колишнього заступника Надала – Володимира Камінського.

Після передачі приміщення в оренду відбувся ряд судових засідань за позовами жінки-підприємця – у Господарському суді Тернополя та у Львівському апеляційному господарському суді. Тернопільрада та його структурне Управління обліку за комунальним майном програли обидва.

Попередні програні справи не завадили в 2013 році майже за мільйон гривень продати це приміщення Андрію Лучці. Справу Господарського суду Тернопільщини щодо договору купівлі приміщення міськрада теж програла і знову ж подала апеляцію, яку також програла.

Наразі органи самоврядування намагаються скасувати попередні рішення в касаційній інстанції. Жінку-підприємця та громадських активістів Тернополя, зокрема, обурює той факт, що всі апеляційні позови оплачені з бюджетних грошей.

Варто зауважити, що Володимира Камінського в травні минулого року затримали за отримання хабара в розмірі 135 тисяч гривень. Але тоді замість тюремного строку йому лише присудили 25 тисяч гривень штрафу.

1 Comment

1 Comment

  1. Олександр Башта

    01.05.2016 at 20:31

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top