Йдеться про оренду приміщення Палацу кіно. Мер Тернополя та його підлеглі судяться, щоб приміщення дісталось в потрібні руки.

Мер Тернополя, як стверджують активісти, покриває спробу захопити приміщення Палацу кіно. Одне з приміщень тернопільського комунального підприємства нещодавно було передано в оренду підприємцю Андрію Лучці, якого пов’язують із одним із заступників Сергія Надала – одіозним Володимиром Камінським.

Мер Тернополя

Про те, що оборудка була незаконною, свідчить 2 факти. По-перше, за це приміщення боролася ще один підприємець Наталія Павлючик, яка раніше орендувала це приміщення. Вона заявила, що в оренду приміщення передали без її участі, хоча вона заявляла про бажання орендувати його і надалі. По-друге, підприємець, який отримав приміщення в оренду, нібито є кумом колишнього заступника Надала – Володимира Камінського.

Після передачі приміщення в оренду відбувся ряд судових засідань за позовами жінки-підприємця – у Господарському суді Тернополя та у Львівському апеляційному господарському суді. Тернопільрада та його структурне Управління обліку за комунальним майном програли обидва.

Попередні програні справи не завадили в 2013 році майже за мільйон гривень продати це приміщення Андрію Лучці. Справу Господарського суду Тернопільщини щодо договору купівлі приміщення міськрада теж програла і знову ж подала апеляцію, яку також програла.

Наразі органи самоврядування намагаються скасувати попередні рішення в касаційній інстанції. Жінку-підприємця та громадських активістів Тернополя, зокрема, обурює той факт, що всі апеляційні позови оплачені з бюджетних грошей.

Варто зауважити, що Володимира Камінського в травні минулого року затримали за отримання хабара в розмірі 135 тисяч гривень. Але тоді замість тюремного строку йому лише присудили 25 тисяч гривень штрафу.

  • Олександр Башта