Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Файні новини з Майклом Щуром
  Головне зображення ілюстративне

  Новини

  Майкл Щур іде в армію + 35 випуск “Утеодин”

  Майкл Щур розповів про те, чому вирішив іти до армії, і чому “повістка – це не зрада”.

  Майкл Щур опублікував у мережі “Фейсбук” фото своєї повістки до армії. Нещодавно він отримав запрошення на призов і вирішив піти на армійську службу, про що також натякнув у останньому в цьому році випуску “Утеодин”.

  Своє рішення Майкл обґрунтував тим, що хоче мати право вибору. Нагадаємо, що в мережі здійнявся шквал суперечок щодо того, чи варто ведучому телешоу на Першому Національному іти до призову. Ведучий новин “Утеодин” пояснив, що такі “істерики” просто забирають у нього можливість самостійно обирати.

  Майкл Щур запевнив, що піде працювати у підрозділ інформаційної безпеки, оскільки має у цій сфері чималий досвід. Про це він також на писав у мережі – на сторінці акаунту у “Фейсбук”.

  Ситуацію навколо його призову, що викликала незгоду багатьох його прихильників він прокоментував так: “Курча… знав би що стілько людей будут писати “як так можна! Щура призвали!” то ніц би і не постив”.

  Варто згадати, що вперше інформація про те, що Майкл Щур тепер піде з телефабення прозвучала саме в останньому випуску “Утеодин”, що транслювався на телебаченні вчора. У цьому випуску ведучий заявив про те, що наступний випуск буде через рік.

  Після цих слів йому довелося прокоментувати ситуацію. В результаті цього у своїй стрічці новин Майкл показав фотографію повістки, а також прояснив, що отримав її за тиждень до виходу 35 випуску авторської передачі. Аби отримати можливість закінчити роботу над випуском, він відпросився на тиждень у військкоматі, але “косити” від служби не збирався, як тепер уже стало очевидно.

  Своє рішення та реакцію на побоювання прихильників Щур пояснив тим, що повинен виконати свій обов’язок перед країною, а шум навколо його персони наразі безглуздий. Більше того, Майкл лишився незадоволений тим, що тепер, ідучи не на фронт, а на службу в тил, аби забезпечувати інформаційний захист, він отримає в частини прихильників недобру славу “тилового щура” (вибачте за іронію – авт. ), а частина прихильників називатиме це “зрадою”, тому що, на думку багатьох, призивати його було не слід.

  Як би там не було, сам Майкл з гордістю і впевненістю прийняв той факт, що тепер зможе виконати свій обов’язок перед рідною країною.

  Нагадаємо, що Майкл Щур – це сценічний гумористичний образ українського журналіста Вінтоніва Романа Івановича. Народився він 33 роки тому в Казахстані, виріс на Івано-Франківщині. Практично все життя провів в Україні, а міграція до Канади – лише частина легенди для створеного ним образу. Майкл Щур студентом працював на Львівському ТРК “Люкс”, пізніше працював практично на всіх центральних телеканалах в Україні (Інтер, 1+1, Україна, Українській службі BBC). Став популярним завдяки комедійним телевізійним та онлайн-проектам “АЄОА”, “Вйо до Трону”, а після призначення Зураба Аласанії влаштувався на Перший Національний з авторським проектом “Утеодин”.

  До Вашої уваги – 35 випуск передачі “Утеодин”:

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх