Колона – Cайт громадської журналістики

Львівський прикордонник-путінобот затриманий СБУ

Служба безпеки України виявила жінку-прикордонника, яка вела пабліки Антимайдану та Новоросії. Путінобот затриманий

Служба безпеки України виявила жінку-прикордонника, яка вела пабліки Антимайдану та Новоросії. Путінобот затриманий.

Так званий путінобот – людина, що під фейковим ім’ям та з вигаданою особистістю займається прокремлівською пропагандою в мережі Інтернет. Хакери і просто спостережливі люди часто відслідковують ворожих агентів на території України. Вчора СБУ повідомила, що знайшла агента Кремля в рядах прикордонної служби.

Згідно з повідомленням на офіційному пабліку СБУ, жінка закликала людей до визнання та створення новоросії, агітувала за терористичні утворення ДНР та ЛНР. Будучи адміністратором пабліків Антимайдан та Львівська народна республіка жінка-військовослужбовець підтримувала зв’язок із координаторами, що керували її діяльністю з Росії. Про оплату її праці поки не повідомлялося.

Після затримання в ході обшуку з дому вороже настроєної до України жінки вилучили комп’ютер, з допомогою якого вона працювала на зовнішнього ворога. Їй інкримінують заклики до повалення конституційного ладу – ч. 2, ст 109 КК України.

Ймовірно, її так само очікують підозри щодо держзради. Наразі ім’я злочинниці та обставини, за яких вона потрапила на посаду в прикордонну службу залишаються невідомими. Наводимо текст повідомлення СБУ, який був розміщений вчора в мережі Facebook:

Львівський прикордонник виявився адміністратором антиукраїнських груп у соцмережах. Співробітники СБ України за сприяння внутрішньої безпеки прикордонників затримали у Львові військовослужбовця прикордонної служби…

Опубліковано Служба безпеки України 4 квітня 2016 р.

Скріншот повідомлення СБУ

Exit mobile version