Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Луцький «старий ринок» переїде на Набережну

  15 червня 2018 року відбулася зустріч з підприємцями Луцького Центрального Ринку з представниками підприємства «Луцькі ринки». Підприємці надали договір, у якому прописані вісім пунктів. Договір передбачає виконання певних умов обома сторонами.

  «Базарникам» дадуть час на те, щоб придумати та вписати в проект свої власні пропозиції. Першого травня поточного року буде укладений новий договір, який буде стосуватися прибирання та охорону території Центрального Базару. Підприємство «Луцькі ринки» обдумують та шукають нову територію, на яку можна було б перемістити Старий ринок.

  Одним із підприємців був запропонований варіант, який передбачав перенесення Старого ринку на Набережну. Таку ідею підтримав помічник мера Луцька Борис Смаль. Але чиновник зазначив, що планує відстоювати позицію, за якої частина підприємців не переїде, а залишиться на строму місті, тобто на «Центральному».

  Починаючи з 1 жовтня поточного року підприємці Центрального Ринку будуть платити оренду, яка складатиме 90 гривень 25 копійок за один квадратний метр.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх