Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Личаківська_районна_адміністрація
  Головне зображення з сайту (Вікіпедія)

  Західна Україна

  Личаківська РДА може переплатити на тендері

  Личаківська райадміністрація під час проведення відкритих торгів, щодо проведення покрівлі житлового будинку на вулиці Студентській відхилила дві пропозиції, та повідомила про намір укласти договір з ПП «Мегабудімпекс» на суму 444 тисячі 900 гривень.

  Про це повідомляється на сайті Центру громадського моніторингу та досліджень

  Однією з відхилених пропозицій була від компанії  ТОВ «Львівська будівельно-монтажна компанія», яка пропонувала провести ремонт найдешевше серед трьох учасників.  Вони оцінили свої послуги у 419 тисяч 900 гривень. Про те, їм було відмовлено. Причина нібито у тому, що у компанії недостатня кількість кваліфікованих працівників.  У протоколі засідання тендерного комітету зазначили, що в учасника є лише один працівник (покрівельник), і вважається, що це недостатньо для виконання робіт.

  Слід зазначити, що замовник послуг не вказав, яка кількість працівників-покрівельників має бути в учасника тендеру, для того, щоб він мав змогу перемогти у тендері.

  Згідно наданої довідки у ТОВ «Львівська будівельно-монтажна компанія» окрім покрівельника на підприємстві працює ще три десятки осіб інших будівельних спеціальностей.

  Участь іншого учасника ТОВ «Укрзахідбудтрест» було відхилено через те, що не було подано повного пакету документів. ТОВ «Укрзахідбудтрест» планував провести роботи за 420 тисяч гривень.

  Фірма  ПП «Промбудімпекс», яка стала переможцем у тендері, згідно наданої довідки має два працівника для покрівельних робіт та двох інших робітників. Також вона зазначила, якщо буде потреба може додатково залучити працівників.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх