Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Леді на велосипеді (ФОТО)

Здоров'я

Леді на велосипеді (ФОТО)

Велосипед – прекрасний екологічно чистий засіб пересування. У багатьох країнах світу прогулянки на велосипеді – звичайна справа. Проте, мода кататися на велосипеді в Україну прийшла нещодавно. У Рівному теж вирішили не пасти задніх, і 11 травня Агенція музичних подій “Art Hall”  організувала вело – прогулянку під назвою “Леді на велосипеді”.

"Леді на велосипеді"

“Леді на велосипеді”


Як розповідає одна із  організаторів заходу Вікторія Власюк, ідея поїздки “Леді на велосипеді” виникла спонтанно та раптово. “Насправді спочатку придумали назву, а потім вже організували вело-прогулянку, яка стала промо-акцією до концерту гурту “Pur:Pur” . Проте, “Леді на велосипедах” також хотіли нагадати рівнянам та гостям нашого міста про події, які відбудуться незабаром: 17 травня – День Європи, а 31 травня- Велодень у Рівному.”

Стартують панянки на Майдані Незалежності, а закінчують дівчата свою вело-прогулянку на Лебединці. На завершення, обирають переможницю за допомогою випадкового журі: хлопчика та дідуся. Дівчина отримала титул “Найвишуканіша леді на велосипеді”, а також подарунки від організаторів та партнерів заходу.

Любительки покататись на велосипеді та одягнути сукні потрапили саме у ту атмосферу. Вишуканий та ніжний стиль музики цього гурту  відмінно підкреслив жіночність та красу усіх “Леді на велосипедах”. Як запевняють організатори, “Леді на велосипеді” продовжить свою діяльність і до неї зможуть долучитися навіть по всій Україні. Що з цього вийшло, можемо побачити на фото:

Промо-акція до концерту гурту " Pur: Pur"

Промо-акція до концерту гурту ” Pur: Pur”

Аля - одна із прекрасних панянок на велосипедах

Аля – одна із прекрасних панянок на велосипедах

Любителька велосипедів Даринка

Любителька велосипедів Даринка

Одна із організаторів заходу- Вікторія Власюк

Одна із організаторів заходу- Вікторія Власюк

"Леді на велосипеді" супроводжувала охорона

Вело прогулянку супроводжувала охорона

"Найвишуканіша леді на велосипеді"

“Найвишуканіша леді на велосипеді”

Завершення заходу відбулось на Лебединці

Завершення заходу відбулось на Лебединці

Фото: Юрій Шушкевич


Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі
Загрузка...
Вверх