Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Креативний квартал у Львові з’явиться за 4 роки

Креативний квартал у Львові з'явиться за 4 роки

Гроші

Креативний квартал у Львові з’явиться за 4 роки

Креативний квартал у Львові може народитися на базі старих будівель трамвайного депо уже за 4 роки. Принаймні, на такий термін орендарів приміщень позбавлять від податків.

Креативний квартал у Львові – це концепція вільного та креативного простору. Місцеві депутати підтримали рішення щодо передачі будівель старого трамвайного депо під інвестиційні проекти.

Дані приміщення будуть здаватися в оренду упродовж 50 років, а всі, хто вкладатиметься в розвиток “openspace” на їх території, матимуть податкові пільги та не платитимуть податків до 2020 року.

Таким чином, львів’яни мають змогу уже в найближчі роки розбудувати в місті інфраструктуру із унікальних об’єктів. Це подарує мешканцям міста Лева простір із коворкінгами, стартап-боксами, приміщеннями для публічних заходів, творчими осередками. І це все – лише скорочений перелік можливостей, які надасть місту така споруду, віддана інвесторам та креативному громадянину.

За ідеєю автора, споруда матиме розвиваючі дитячі центри, окрему поштову службу, театральний майданчик для перфомансів, еко-парк і навіть парковку. Така концепція дозволить зібрати в одному місці креативність молоді та інтелігенції, унікальні ідеї, а також елементи бізнес-капіталу, що спрямовується на ріст Львова, всієї країни.

Відкрити матеріал
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх