Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Джерело: inspired.com.ua

  Історія

  Пам’ятки міста Київ: що насправді варто побачити?

  Столиця України – Київ, дуже багате і красиве місто, в якому дуже багато пам’яток, всіх і не перелічити в одній статті. Якщо Вам вдасться відвідати це місто, то, повірте, розчарованими Ви не залишитеся. Київ дуже привітне місто, котре завжди раде гостям з інших країн і готове показати свої кращі сторони. А вже повірте, тут є на що подивитися.

  Києво-Печерська Лавра. Справжнє містечко в серці Києва, унікальний монастирський комплекс Києво-Печерська Лавра, зведений ще в 11 столітті, і вважається одним з головних православних святинь. Тут знаходиться чотирнадцять православних храмів, чоловічий монастир, сім музеїв, одна з перших на Русі друкарень і багато іншого. Багатовікова історія цього місця, а так само незвичайна атмосфера, яку зберігає в собі цей комплекс, не залишить жодного відвідувача байдужим.

  Золоті ворота. Споруджені ще в 1037 році, Золоті ворота, раніше служили головним в’їздом до міста та представляли собою досить широку арку з бойовим майданчиком над нею. У наші дні золоті ворота являють собою, заново відбудований павільйон, усередині якого розташований музей, в якому можна побачити збережені частини фортечних укріплень і дізнатися історію Золотих воріт і стародавнього Києва.

  “Батьківщина мати”. Любителям пам’ятників, радимо поглянути на скульптуру жінки з мечем в одній руці і щитом в інший – монумент «Батьківщина – мати». Видно її практично з будь-якої точки Києва, адже її висота разом з постаментом – 102 метри, що набагато більше, ніж висота статуї Свободи в Нью-Йорку. Біля підніжжя монумента можна також відвідати музей Великої Вітчизняної війни, який служить даниною пам’яті загиблим в ті нелегкі роки.

  Дельфінарій і аквапарк. Дітям і навіть дорослим припадуть до смаку ще дві пам’ятки цього славного міста – дельфінарій і аквапарк. Відвідавши ці два місця, Ви надовго залишитеся під враженням чудового міста Києва і його доброзичливих жителів.

  Будинок з химерами, Київ

  Джерело: ukrainaincognita.com

   “Будинок з химерами”. Якщо Ви любитель незвичайної архітектури, можна поглянути на «Будинок з химерами», чия історія сповнена загадок і незвичайних історій. Колись це був будинок архітектора В. В. Городецького, побудований в 1901-1902 роках, як демонстрація можливостей цементу – нового на той момент будівельного матеріалу. Сьогодні цей будинок використовується для резиденції Президента України.

  Музей Чорнобиля. Любителям зовсім незвичайних і загадкових місць, так само припаде до смаку і музей Чорнобиля, який розташовується в Києві. У музеї зібрана величезна колекція предметів, що стосуються аварії 1986 року, макетів та інсталяцій. Воістину незвичайне місце.

  Музей Пирогово, Київ

  Джерело: s1.afisha.net

  Музей під відкритим небом «Пирогово». На південному заході Києва прямо під відкритим небом розташувався незвичайний Музей архітектури і побуту України – «Пирогово». Він вважається найбільшим заповідним комплексом в Східній Європі. Краса «Пирогово», а так само близькість до історії, змусять назавжди закохатися в цей природний історичний комплекс.

  Ось лише пару пам’яток столиці України, Києва. Повірте, тут ще є багато чого побачити, про що писати не вистачить і дня. Чого вартий тільки Водохресний вулиця або Ботанічний сад, національний музей історії або «Бабин Яр», Арка дружби народів або замок Річарда левове серце. Київ завжди знайде, що показати гостям. Приїжджайте, не пошкодуєте!

  Джерело: your-happy-life.com

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх