Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  депутатів Чернівецької міської ради володіє найбільшою кількістю автомобілів
  Головне зображення сайту Чесно

  Західна Україна

  Хто з депутатів Чернівецької міської ради володіє найбільшою кількістю автомобілів

  Громадський рух “Чесно” проаналізував, хто з депутатів Чернівецької міської ради володіє найбільшою кількістю автомобілів. Найбільшим автовласником згідно заповнених електроних декларацій за 2016 рік є депутат Валерій Найдиш з “Рідне місто”.

  У декларації Валерія Найдиша вказана 7 автомобілів, з них п’ять легкових та два вантажних. Особисто депутату належать автомобілі марки Renault, Mercedes,  та Lexus. Лише один автомобіль марки Mini cooper Сontryman знаходиться у власності дружини депутата.

  Однакова кількість транспортних засобів вказана в деклараціях депутатів Ромео Скрипа з “Солідарність” та Любові Сорохан з “Батьківщини”. У їхніх деклараціях вказано по шість транспортних засобів.

  Ромео Скрипа вказав в декларації автобус mercedes-benz, Volkswagen Caddy, дві вантажівки КАМАЗ та MAN. Автомобіль AUDI Q7, який знаходиться на безоплатному праві користуванні. Автомобілем BMW X6, володіє дружина депутата.

  Любов Сорохан вказала в своїй електронній декларації чотири вантажівки та 2 легкових автомобілі. Майже всі автомобілі знаходяться у власності чоловіка депутатки. Любов Сорохан володіє лише вантажним автомобілем – МАЗ 500.

  У декларації Василя Осачука вказано 5 автомобілів, з них чотири належать депутату: Honda CR V, ВАЗ 2101, та дві вантажівки Renault Master. Дружині депутата належить автомобіль Mazda3.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх