Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Івано-Франківські торговці штурмували кабінет мера (ФОТО)

Реклама

Новини

Івано-Франківські торговці штурмували кабінет мера (ФОТО)

Стихійні продавці ринку привернули увагу до своєї проблеми. Для цього торговці штурмували кабінет мера Івано-Франківська.

Ринкові торговці штурмували кабінет мера, як повідомляє фіртка, з вимогою встановити новий порядок торгівлі та облаштувати місцеві ринки. Близько дев’ятої години ранку майже півтора десятки стихійних торговців взяли штурмом кабінет міського голови.

Після оперативної наради в міськвиконкомі, яка проводилася зранку і закінчилася о дев’ятій годині, Руслан Марцінків повернувся до свого кабінету, де і зустрів стихійних представників стихійного “сектору” місцевого ринку.

Як повідомили ЗМІ, торговці вимагали влаштувати для них відповідні робочі місця на ринку, адже, за їхніми словами, вони просто заробляють на життя, не продають ніяких заборонених речей – ні наркотиків, ні алкоголю, ні зброї.

Разом з тим вони стверджують, що на них тисне поліція, постійно погрожуючи. І хоч стихійні продавці не мають своїх торгових місць, вони все одно змушені платити власникам базару. Наразі торговці вимушені торгувати навколо п’ятачка.

Після короткої дискусії з Марцінківим вони погодились, що потрібно упорядковувати територію ринку таким чином, щоб всі продавці могли вільно торгувати.

стихійні торговці штурмували кабінет мера Івано-Франківська

ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top