Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Івахів та Мартиняк пропустили 90% голосувань у березні

Івахів та Мартиняк
Головне зображення сайту Колона

Західна Україна

Івахів та Мартиняк пропустили 90% голосувань у березні

На сайті Комітету виборців України розміщено список, у якому зазначений 51 депутатів, які пропустили більше 90% голосувань у березні. Серед них і двоє депутатів-мажоритарників з Волинської області – Івахів та Мартиняк.

Зокрема Сергій Мартиняк взяв участь у 8% голосувань Верховної ради України, не голосував, або був відсутній під час голосування депутат під час розгляду 367 питань, проголосував лише за 32, з них 31 раз “ЗА” і лише один раз Мартиняк утримався. Зокрема депутат жодного разу не проголосував 16, 21, 22 та 23 березня. Лише один раз депутат проголосував на засіданні 20 березня, за прийняття порядку денного, за який в той день голосували чотири рази.

Степан Івахів не голосував у 9,5% голосувань у парламенті. З 399 питань депутат проголосував лише за 38 питань. Івахів жодного разу не проголосував 13, 16, 21, 22 та 23 березня. Найактивнішим депутат був під час голосувань 15 березня, і то лише під час голосувань, які стосувалися призначень членів Рахункової палати, та за призначення на посаду з Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ, та за затримання депутата Бакуліна, до речі в останньому питанні Івахів утримався. А 1-го березня картка депутата голосувала лише за два питання які стосувалися Вищого антикорупційного суду.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх