Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Історичне місто Хуст тепер має власний прапор

Прапор України
Прапор України. Головне зображення ілюстративне

Історія

Історичне місто Хуст тепер має власний прапор

На пленарному сесійному засіданні міськради у місті Хуст депутати проголосували за те, щоб у міста з’явився власний прапор.

Як повідомляє секретар Хустської міської ради Володимир Ерфан, символ міста над річкою Тиса після його обговорення та вдосконалення був також схвалений Львівським геральдичним товариством.

Як стверджує Ерфан, ще восени депутати вирішили затвердити символ міста, що моє героїчну історію. Нагромадських обговореннях серед жителів міста було обговорено 12 варіантів в жовто-блакитних тонах. На кожному варіанті було відображено герб з руїнами Хустського замку та квітка нарцис, яка вже давно прославила місто. Прапор також вирішили відправити на обговорення фахівцям зі Львова”. Дослідженням прапора займався, зокрема, історик, доктор наук, один з авторів Малого Державного Герба України Андрій Гречило. Наразі прапор уже прикрасив центральний майдан міста Хуст.

“Цього року, а саме в другу неділю травня Хуст святкуватиме ювілей – 925-річчя. Думаю, затвердження прапора – власної символіки – непоганий подарунок місту”, – зауважив також мер Хуста Володимир Кащук.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх