Комунальна інвентаризація Рівненщини передбачає облік усього нерухомого майна області. Таку інвентаризацію не проводили уже декілька років.

Інвентаризація Рівненщини відбудеться за ініціативи голови Рівнеоблради Олександра Корнійчука, він уже підписав відповідне розпорядження.

В рамках переобліку буде складено повний інвентарний список нерухомого майна, яке знаходиться на балансі комунальних підприємств, організацій та установ. Керівники усіх установ та підприємств, на балансі у яких є обласне нерухоме майно, в тому числі земля, яка належить громаді області, повинні будуть провести такий переоблік згідно методики, розробленої ще 2 роки тому.

Крім повних списків з переліком усього обласного майна буде впорядковано також список приміщень, які можна здавати в оренду. До цього списку увійдуть всі приміщення, які є незайнятими, і які зможуть приносити в бюджет області кошти.

Загалом на інвентаризацію виділено трохи більше одного місяця часу. Уже з 30 квітня повний перелік нерухомого майна Рівненщини повинен знаходитися на сайті облради.

Крім додаткових бюджетних надходжень такий переоблік обласного майна також посприяє збільшенню ефективності його використання.