Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Головою облради ініційована інвентаризація Рівненщини

Новини

Головою облради ініційована інвентаризація Рівненщини

Комунальна інвентаризація Рівненщини передбачає облік усього нерухомого майна області. Таку інвентаризацію не проводили уже декілька років.

Інвентаризація Рівненщини відбудеться за ініціативи голови Рівнеоблради Олександра Корнійчука, він уже підписав відповідне розпорядження.

В рамках переобліку буде складено повний інвентарний список нерухомого майна, яке знаходиться на балансі комунальних підприємств, організацій та установ. Керівники усіх установ та підприємств, на балансі у яких є обласне нерухоме майно, в тому числі земля, яка належить громаді області, повинні будуть провести такий переоблік згідно методики, розробленої ще 2 роки тому.

Крім повних списків з переліком усього обласного майна буде впорядковано також список приміщень, які можна здавати в оренду. До цього списку увійдуть всі приміщення, які є незайнятими, і які зможуть приносити в бюджет області кошти.

Загалом на інвентаризацію виділено трохи більше одного місяця часу. Уже з 30 квітня повний перелік нерухомого майна Рівненщини повинен знаходитися на сайті облради.

Крім додаткових бюджетних надходжень такий переоблік обласного майна також посприяє збільшенню ефективності його використання.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top